Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikozia12 kérdése:

Fiúk! Hogy viszonyultok a tetovált lányokhoz? Persze igényesen tetovált! Teccik v. inkább taszít? 22L

Figyelt kérdés
bocsi ha már volt a kérdés.
2011. nov. 30. 22:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Egy igényes tetoválás persze, hogy tetszik. Én is tervezem, hogy lesz.
2011. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
28%

Nálam ez kizáró ok. Ha akár 1 cm2 tetoválás van valakin, attól hánynom kell.

Amúgy meg mi értelme van? Úgyis eltüntetik később, ahogy ráncosodik a bőr.

2011. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%

Aki divatból tetováltat az eltünteti igen... de annak meg ennyi esze van :)

Nekem kettő van és lesz még egy biztosan...imádom mindegyiket, és saját kezemmel terveztem őket... jól átgondoltam mielőtt elmentem volna a tetoválóhoz, és pont ezért tudom hogy sose bánom meg őket, és sose tüntetném el... aki meg ezért elítél anélkül hogy megismerne, az saját magáról állít ki egy szegénységi bizonyítványt...

2011. nov. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
75%

nálam is kizáró ok, már annyira utálom, hogy minden 2. csaj segge felett van egy tetoválás meg mindegyiknek köldökpiercingje van, unalmasak vagytok csajok, tök egyformán néztek ki nem veszitek észre?A hülye tetoválások is, kár a szép bőrt elcsúfítani ilyen hülyeséggel, egyre több lányon van.

21f

2011. nov. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol és milyen.


(Engem inkább a tetszik helyetti teccik az ami "taszít".)

2011. nov. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
20%
neee ha nagyon ki akarod próbálni akkor szerezz lekaparhatóst amit a kinder surprise-ba lehet kapni:D DE semmiképpen se varrasd fel! Vannak férfiak akiket nem zavar(szerintem pl undorító) de senkinek sem fogsz jobban tetszeni tőle.
2011. nov. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
2011. nov. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. Taszít.

F20

2011. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
24%
így van, akin van ilyen "ri*ancrendszám" attól alapból nem akarok semmit mert kb. úgy néz ki mint egy büdös k*rva, egy rendes valamire való NŐ-n nincs helye sem tetoválásnak, sem piercingnek.Tehát az ilyen lények, az én szememben nem nők.
2011. nov. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
ÚGYVAN!
2011. nov. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!