Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A dohányzás és a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dohányzás és a szex?

Figyelt kérdés

Két kérdésem van, igazából a másodikra adott válaszok érdekelnek.

- a dohányzás milyen hatással van a nemi életre?

-mit gondoltok, igaz, hogy a nem dohányzók többsége sikeresebb az életben, mint a dohányzók? Most ne menjünk bele, hogy mi a "siker"... siker alatt értsük az elért eredményeket szellemi, lelki, anyagi értelemben, az önmagunkkal való elégedettséget, azt, h. "elértünk valamit, amire büszkék lehetünk". Végigvettem az általam ismert sikeres embereket, és nagy többségük nem dohányzik. Van összefüggés?


2011. dec. 1. 01:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
21éves vagyok, van munkám, autóm, albérletben lakok barátnőmmel. Ez már siker?
2011. dec. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

Semilyen hatással nincs a nemi életre. Nálam legalább is. Azonban hosszú távon biztos káros hatásokkal jár. Lehetséges szövődmények között bizony ott szerepel az impotencia.


A második kérdésedben nem látok összefüggést. Még sportoló ismerőseim között is voltak dohányosok, és sikeresebb embereket is ismerek akik szintén dohányoznak. Persze olyanokat is akik nem. Szerintem ez nincs összefüggésben.



21F

2011. dec. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
hát a dohányosok akaratgyenge emberek,függők.tudják hogy káros mégis rágyújtanak amint leszállnak a buszról vége a műszaknak ésatöbbi.ha valaki nem tud magának se parancsolni ott igazából gond van.a probléma viszont sokáig nem jelentkezik(ja itt nem a betegségekre gondolok)hanem bár gyakorolhatja a munkáját zökkenőmentsen ha valami zűrbe kerül vagy gondja adódik és lépnie kell akkor ott már ne segít a rutin.
2011. dec. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

01:45:

:D:D:D:D:D

Igen ez igaz, akarat gyengeség egy bizonyos szintig.

De érdekes a tanulásban nem gátolt, mert tudok helyesen írni veled ellentétben. :D

Gondolom te a tipikus anti dohányos, anti alkoholos h*lye gyerek vagy aki keményen hiszi magáról, hogy hatalmas akarata van mert ebből kimaradt.

Akaratból ötös vagy, de műveltségből és intelligenciából egyes. Még a kérdést sem voltál képes értelmezni és arra válaszolni ahelyett, hogy belököd a propaganda moslékodat, hogy mekkora lúzerek vagyunk mert nem úgy élünk mint te.


Nekem az ég világon nincs semmi bajom azokkal akik ellenzik a dohányzást, vagy az alkoholt, én is csak mértékkel fogyasztom ha fogyasztom, és akkor sem a buszmegállóban vagy a másik arcába fújva a füstöt. De a provokációra allergiás vagyok...


Az utolsó mondatod meg egy érthetetlen káosz. Azzal hogy mit akartál mondani, elképzelésem sincs.


21F

2011. dec. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem dr.-van a nevem előtt szóval egy 21éves csecsemő ne becsülje a sajátja alá az intelligenciám.


mert ugye az kicsit se hülye aki olyasmit szív ami káros.igen egyértelműen kivagyok a dohányosoktól mert ugyanannyi tb-t fizettetnek az egészséges emberekkel mint azokkal akik maguk teszik tönkre a szervezetüket.

2011. dec. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

02:28:

Mert a dohánytermékeken és alkohol tartalmú termékeken nincs elég jövedéki adó, mi? Hol élsz te...

Keményen megfizetjük a saját mocskunkat, nincs szükség a hozzád hasonló "doktorok" provokatív megjegyzésére.


Ha pedig nem tudsz értelmes választ adni a kérdésre, ne gyere be provokálni. Annak itt semmi helye.



21F

2011. dec. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A dohányzás semmilyen hatással sincs a nemi életre. De piszok jól tud utána esni...

Nem hiszem, hogy a dohányosok sokkal sikeresebbek lennének...


23F

2011. dec. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Dohányoztam 6 évig, most nem cigizek már évek óta.



A különbség: úgy érzem, hogy valamennyivel több energiám van mint régebben volt illetve valamennyivel nyugodtabb vagyok, de ennyi, igazából nem számottevő a különbség.

2011. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

én csak leírtam az igazat a dohányosokról ánblok mégha nem is illik.te kezdtél provokálni a személyeskedéssel.

a jövedéki adó egy bevétel.odáig rendben.és mennyi a kiadás amit ezeknek a kezelésére kell fordítani? én azt mondom hogy ha 1000Ft lenne egy doboz akkor beszélhetünk nullszaldóról.sőt mégjobban lehetne nyerészkedni a dohányosokon mert akkor is megvennék ha 3szor annyiba kerülne mint most

2011. dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kicsi pőcsi leszel
2011. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!