Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A dohányzás és a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dohányzás és a szex?

Figyelt kérdés

Két kérdésem van, igazából a másodikra adott válaszok érdekelnek.

- a dohányzás milyen hatással van a nemi életre?

-mit gondoltok, igaz, hogy a nem dohányzók többsége sikeresebb az életben, mint a dohányzók? Most ne menjünk bele, hogy mi a "siker"... siker alatt értsük az elért eredményeket szellemi, lelki, anyagi értelemben, az önmagunkkal való elégedettséget, azt, h. "elértünk valamit, amire büszkék lehetünk". Végigvettem az általam ismert sikeres embereket, és nagy többségük nem dohányzik. Van összefüggés?


2011. dec. 1. 01:23
1 2
 11/12 anonim válasza:
máshogy van összefüggés... a dohányzás egyfajta "olcsó" öröm akinek sok pénze van (sikeres) az másban leli örömét mert megteheti... pl.: autók, szivar, márkás alkohol (mértékkel)
2011. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Aki hajlamos rá annak lehetnek tőle merevedési gondjai. ugyanúgy az alkohol és a drog is befolyásolhatja a nemi élet kimenetelét.

Lehet eszköz egy belső feszültség leküzdésére, persze nem megoldás rá.

Amúgy olyan értelemben lehet összefüggés, hogy a nemdohányosok érzik a cigiszagot a másik emberen (ez fordítva nem igaz a szaglás romlása miatt) tehát pl. tárgyaláskor jobb benyomást kelthet egy olyan személy aki nem "bűzlik" a dohányszagtól.

Én 8 évig dohányoztam. Pontosan tudom mit ad illetve mit vesz el az életemből a cigi.

Személy szerint nagyon örülök az olyan intézkedéseknek ahol a nemdohányzók érdekeit nézik. És igazából én nem engedném se otthon se közterületen. Semmi olyan helyen ahol a nemdohányzókat veszélyeztetheti.

Legjobb lenne ha jól szellőztetett elkülönített helyen lehetne csak dohányozni.

2011. dec. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!