Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha ennyire megváltozik az ember, mint én, akkor lehet arra még esélye, hogy összejön azzal a lánnyal, aki élete szerelme és akinek már színt vallott?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon jóba voltam ezzel a lánnyal. Már minden úgy nézett ki, hogy járni fogunk, de aztán mégse. Aztán fél évre rá, elmondtam neki, hogy mit érzek, de mondta, hogy ő nem akar most párkapcsolatot, mert élvezi, hogy szabad.És múlthéten újra összefutottam vele és arra lennék kíváncsi, hogy lehet e még nála esélyem, mert látszott rajta, hogy zavarba van, jórészt miattam(általában nem szokott zavarba lenni). Ugyanis most nagyon megváltoztam, mind külsőleg ill. mind belsőleg is. Jól érzem magam a bőrömben, tele vagyok önbizalommal, köszönhetően a külsőmnek is, meg, hogy rengeteg csajjal ismerkedek. F/19 a lány 17


U.I.: Az elejét csak összegeztem, mert feleslegesnek tartottam volna leírni, hogy mik és hogyan történtek köztünk, mert az már sajnos elmúlt és most szeretnék a jelenre összpontosítani :)


2011. dec. 1. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha külsőleg is nagyon megváltoztál, akkor simán lehet esélyed a lánynál.
2011. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mi volt a lány válasza?
2011. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán össze jöhetsz vele, ha zavarba hoztad, akkor meg jó úton is haladsz!


Sok sikert.

2011. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Konkrétumot nem mondott, csak azt amit leírtam: nem szeretne párkapcsolatot, mert élvezi, hogy szingli.


Hétvégén beszéltem vele újra x idő után. De szegénykém olyan zavarban volt, pedig nem az a fajta. :)

Tegnap rá is írtam msn en, és érdeklődöt felőlem elég rendesen.Már csak az a kérdés, hogy mit lépjek felé. De lehet, hogy várnom kellene.Vagy pedig, ha hazamegyek és elmegyek otthon bulizni, lehet, hogy összefutok megint vele.

2011. dec. 1. 10:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Remélem sikerül vele összejönnöm végre. :)
2011. dec. 1. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!