Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öröké vagy NEM?

Figyelt kérdés
Óvodás voltam mikor megismertem Bennit! Úgy nézett ki kint Herry Poter, de én folyton csak bámultam. :$ általánosban is folytatódót.! Beleestem mint az állat.!! :$ a szerelmi háromszög a volt legjobb barátnőmell és vele, és ez nagyon vicces volt mert mindig öt választotta. :( Elfelejtetem és úgy gondoltam kiszeretem belőle, de aztán felnőttünk és 6.-ban elköltözött a városból.! Aztán az évek teltek és akár hányszor találkoztam vele mindig rá gondoltam még 2 napig de aztán elmúlt.! DE végül a 2011. juni30-án csoda folytán összejöttünk.!!! :) azotaaa, tudjátok az igaz szerelem.! :$:$ kiegészítjük egymást! szerintetek tarthat ez örökééé? vagy NEM??
2011. dec. 1. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:

50%

Igen vagy nem

2011. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tarthat örökké, ez tény.
2011. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi nem tart örökké, főleg nem az ilyen tündérmesék.
2011. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tarthat, de erről csak a halálos ágyadon/ágyán bizonyosodhatsz meg!!!!
2011. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
félek attól hogy tényleg csak egy tündérmese mert túl szép......de komolyan szinte mindenben az elsők vagyunk egymásnak.! :/ de bízhatok benne hogy Öröké?
2011. dec. 1. 10:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem bízhatsz, mert ilyen nincs. Akik azt mondják, azok csak nyugtatnak, hogy ne ezen rágódj. De nincs olyan, hogy örökké tartó szerelem!
2011. dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.! :)
2011. dec. 1. 11:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amikor egy új kapcsolatba lépünk, ha kölcsönös a szerelem, végtelenül boldognak érezzük magunkat. Ez a normális. Aztán egyre többet látjuk egymást, azért, mert lelkünk és testünk így kívánja. Egyre inkább megismerjük egymást és látjuk a másikban azt, ami tetszik és azt is, ami nem.

És az idő eldönti, vajon maradunk-e ebben a kapcsolatban vagy nem. Talán azért, mert a szerelem nem olyan erős már, mint évekkel ezelőtt, ki kell lépjünk belőle. Talán nem úgy élhetne örökké a szerelem, ha befogadjuk és elfogadjuk egymást és kölcsönösen alkalmazkodunk....? Mindnyájan, mindketten?

Minden ember valamilyen céllal él itt és most, talán, ha két ember ugyanazon célért küzd őszintén, eléri azt...? Eddig minden "szerepet" ledobtam magamról.

Azt hiszem eljött az ideje annak, hogy komolyan vegyem--- A SZERELEM ÖRÖKKÉ TART.(ezt egy oldalon talaltam es szerintem igenis van benne igazsag)

2011. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
FAIL :D
2011. dec. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!