Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna?

Figyelt kérdés
Tegyük el a párotokkal megbeszéltek egy találkozót és te nem érsz rá, mer tanulnod/dolgoznod kell vagy akármit mást kell csinálnod. Ő ezt a felháborodás és elkeseredés teljes hiánya nélkül bedolgozza és átteszitek más időpontra. Ez többszörösen megtörténik. Zavarna titeket, ha a párotok egy elhalasztott találkozó miatt nem kesereg picit sem? Vagy örülnétek neki, hogy ilyen rugalmas? Esetleg gyanús lenne, hogy nem szeret? Vagy nem vagytok ennyire kombinálósak?
2011. dec. 1. 17:26
 1/4 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Szerintem, nagyon megértő. Persze csak ha tudja, hogy nem a te hibádból nem érsz rá. Ha pedig nem tudja miért nem mész el a taláékára, akkor lövésem sincs, miért nem hisztizik egy kicsit se:D
2011. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:) Ennyire nemm vagyok kombinatórika :)

Szerintem csak rugalmasan kezeli a dolgokat és megértő. Ne láss bele olyat a kapcsolatba (főleg ne rosszat), ami nincs.

2011. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig ráérnék ha lenne valaki akinek ráérhetnék... Engem zavarna.
2011. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Itt én vagyok aki minden hiszti nélkül képes azt mondani hogy oké, akkor legközelebb. Valamiért nem érzem, hogy nekem ezen meg kéne sértődnöm. Bízom benne, hogy tényleg amiatt nem jön amit mondd... Mit kombináljak?
2011. dec. 1. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!