Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ő képes gyűlölni engem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ő képes gyűlölni engem, akkor én miért nem tudom őt? Utálom magam az érzéseim miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1,5 év együttjárás után szakított velem a barátom, úgy 5 hónappal ezelőtt. Azóta minden napom szinte csak róla szól...Felkelek reggel, és rá gondolok. Lefekszem este, és rá gondolok. Rettegek a gondolattól, hogy esetleg lesz új barátnője, és amikor ez a gondolat rámtör, remegni kezdek, leizzadok, elsápadok, és hányingerem lesz. Mindenről ő jut az eszembe, és ezt meg is mondtam neki 3 héttel ezelőtt. Aztán megfenyegetett, hogy feljelent, mert zaklatom. Mit tegyek? Azok után, amiket mondott, amiket tett, gyűlölnöm kellene, és mégis úgy érzem, vissza akarom kapni. Ha titokban megnézem a képeit egy közösségi oldalon, hevesen ver a szívem...Ez még szerelem? Vagy mi ez? Hogyan szabaduljak meg ezektől az érzésektől? Szerintem neki már nem kellek...Ha kellenék, jelezte volna már korábban. Segítsetek...
2011. máj. 1. 04:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Kis asszony szívbajokra szedjen tangót.Ezt nem én találtam ki.régi sláger.
2011. máj. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jézusom, szegény kérdező,ez borzasztó érzés, tudom, milyen, én ugyanígy érzek teljesen, és ugyanez történt velem is :o még az idő is stimmel, 1, 5 év együttjárás, 5 hónap szenvedés..

Igen, te még szerelmes vagy, és tudom milyen pokoli érzés, én is az vagyok, ő meg le se...

De azt tanácsolom, hogy ne keresd, ne csinálj semmit, ha találkoztok véletlen az utcán nézz mélyen a szemébe, próbáld legalább a tekinteteddel azt sugallni, hogy el kéne gondolkodnia dolgokon. Hátha lesz egyszer eredmény, 5 hónap még nem olyan rengeteg idő, és ha hiszel benne, talán sikerül elérned, hogy még beszéljetek, tisztázzátok a helyzetet, vagy esetleg visszakapd őt, és mindent tiszta lappal kezdhettek.

Viszont ahhoz neked, és neki is nagyon sok mindent tolerálni kell, és újra kell hogy érezzetek egymás iránt bizalmat. A megbocsátáshoz is idő kell, de ha sikerül, (ami nem lehetetlen), akkor minden jobb lesz majd.

Sok sikert!

2011. máj. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek után már szerintem sem kellenél neki... Nézd, ha vissza akarna kapni, akkor nem fenyegetne azzal, hogy feljelent.

Idővel gyógyulni fognak a sebek. Most még sokáig rossz lesz, nem találod majd a helyed. Szerintem próbálj a barátaidra koncentrálni, együtt menjetek bulizni, járjatok össze sokat. És nem utolsó sorban ott van még a tanulás. Nehogy elhanyagold, mert csak attól függ a jövőd! 10 év múlva rossz lenne visszagondolni, hogy egy hülye fiú miatt hever romokban az életed, és azért vagy sárga mellényben.

Tudom, hogy ez most nagyon rossz így neked, de ő már nem fog visszajönni. Idővel találsz valaki mást, aki soha nem tenné ezt veled.

2011. máj. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!