Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegesen rettegek attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen rettegek attól, hogy terhes lesz a lány és gyereket csinálok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legyen barátnő, vagy akárcsak egy alkalmi kapcsolat egy házibuli végén, egyszerűen folyamatosan aggódom, hogy mi lesz, ha véletlenül terhes lesz a csaj. A szexszel nincs semmi gond, nem lesznek a parától merevedési gondjaim vagy ilyesmi, hanem előtte, meg utána kattogok rajt folyamatosan. Hogy egyszer majd kapom valakitől a hírt, hogy terhes lett tőlem.


20 éves vagyok, most megyek majd egyetemre, és karrierista beállítottságú vagyok, szóval 35 éves korom előtt elképzelhetetlennek tartok egy gyereket. Viszont szexelni meg kell, mert belső szükséglet. Tisztában vagyok mindenféle védekezési módszerrel és technikával, hogy a lehető legbiztonságosabb legyen az aktus, de ilyenkor is teherbe lehet esni. Legrosszabb, hogy nagy ritkán látok fiatalabb lányokat a suliban, akik terhesek és ilyen 16-18 év körüliek. Egyszerűen nem tudok nem gondolni erre, tönkretenné az életem egy gyerek.


2011. dec. 1. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A varázsszó: Tescós zacskó, vagy Koton :)
2011. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja, mert aztán még nem volt olyan, hogy valaki koton mellett esett teherbe nem?
2011. dec. 1. 20:53
 3/14 anonim ***** válasza:
hát figyelj. én 16 lány vagyok. az első pár alkalomnál én is féltem h úristen mi lesz ha.. aztán elmagyarázta nekem a legjobb barátnőm (a nővérem) hogy nem lehet baj, csak oda kell figyelni. ezeket tényleg úgy csinálják hogy ha követed az utasításokat, biztos hogy nem lesz terhes a barátnőd. vagy a másik az, ha tartósabb kapcsolatod van akkor tabletta vagy ilyen olyan f.gátló:) de végső esetben ott a holland módszer, a gumi meg a tabi vagy más szer. remélem tudtam segíteni :) csak rendezd magadban a dolgokat és beszélj azzal, akiben 100%-osan megbízol
2011. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
vaszektómia.
2011. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor ne b.sszál és meg van oldva. Egy éjszakás során pedig alap dolog, hogy kotont húz az ember, ha nem akar minden szart összeszedni, ráadásul ha nem látod többé, kit érdekel, hogy felcsináltad.
2011. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
rakd a seggébe a csajnak, abból még soha nem lett gyerek.vagy kasztráltasd magad, akkor biztos nem ejtesz senkit teherbe
2011. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled, egy kicsit beteges a gonolkoásod, bár z indokaidat értem, de ilyen szinten kár tulaggódni a dolgot.

De ettöl függetlenül neked gond, ugyhogy adok tippet, hátha segit.

[link]


A Qupido teszt már egynapos terhességet is kimutat, az eseményutáni tabletták között van ami 72 óráig hatásos.


Ha pedig minden kötél szakd, 3 hónapig el lehet vetetni a gyereket, de nem hiszem, hogy idáig jutnál, vagy egyáltalán lenne ebból problémád.

2011. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
jogos a félelmed. a legjobb tényleg az elkötés (de azért tetess el spermát későbbre)...
2011. dec. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elkötni tudtommal azt kötik el, akinek már van három gyermeke és betöltötte a harmadik x-et is, de lehet én tévedek.


Egyébként kedves kérdező húszéves létedre lehetne kicsivel több eszed is, mert annyiféle védekezési mód van. Azonban ha te még ezek mellett is parázol, maradj a hokinál!

2011. dec. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

mi az h sok?

van a gumi, amit a férfiak tudnak, meg lesz majd a férfitabi, de ennyi, és ha elszakad a gumi, és a csaj nem akar abortuszt, vagy túl h*lye az eseményutánihoz, akkor áélete végéig perkálhatja a gyerektartást, hiába mondta meg kerek perec h nem akar gyereket... (tudod, az idióta magyar törvények...)

2011. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!