Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 év körüli férfitársaim, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 év körüli férfitársaim, ti nem vagytok úgy vele, hogy néha amikor megláttok egy 40 év körüli nőt, teljesen meg kívánjátok?

Figyelt kérdés
Akik nagyon adnak magukra.A mi nap is láttam egyet,kb 42 éves lehet ,de nem néz ki annyinak,és olyan jó teste van hogy a nyálam elfolyik érte!Már bókolgatni is szokott.Szőke ,kékszemű,nagyon jó testű,nagyon szexi hangú,milf...ohh veletek nem volt még ilyen? :)
2011. dec. 1. 20:59
1 2
 11/14 Pet Elek válasza:
HÁT MÁR HOGY A PIZZÁBA NE!!!!!!!!!!!
2011. dec. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

STIFLER MAMÁJA:-D.


[link]

2012. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
dehogynem...huztam már 45évest és k*rvajóvolt b*sszameg :D
2012. aug. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem középsuliban volt egy 50-es éveiben járó énektanárom akinek már volt gyereke, de komolyan jobban nézett ki mint a 20 év körüli fiatal csajok! Pedig nem sminkelte túl magát meg semmi extrát nem tett magával és semmiféle műtétet nem csináltatott magán. Feneke kerekebb volt mint egy labda! Mellei is brutálisak voltak. Szerintem a D kosaras melltartókba alig fértek bele a keblei és az sem szilikon volt az biztos! Öltözködése is szerencsére olyan volt, hogy gyönyörűen kiemelte azt amit kellett. Viszont abszolút nem k*rvásan öltözött hanem elegánsan és nőiesen! Komolyan akárhányszor láttam majdnem "eldurrantam" és nem csak én voltam vele így! Örülök, hogy máig tartom vele a kapcsolatot és nagyon jó ismerősök vagyunk! Még ma is nagyon szép! "Az" a dolog viszont sajna nem jött össze! :D 23/F
2015. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!