Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Gaz ha egy csaj 158 cm-t?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Gaz ha egy csaj 158 cm-t?

Figyelt kérdés

Nem vagyok palcika....van mellem fenekem..kis derekam..formas vagyok....de nincsenek hosszu combjaim mivel csak 158 cm vok. Eddig nem idegesitett h csak 158 vok, de amiota a kornyezetemben levo egyenek folyamatosan le torpeznek. Ezert ez szoget utott a fejembe h basszus ennyire kicsi lennek??? Eddig nem gondoltam azt h a 158 cm annyi torpe meret lenne. Jo mindig is tudtam h nem egy model meret az enyem, de hogy torpe meret????


Tenyleg az???? Nagyon gaz???? Torpe meret???? :-/


2011. dec. 2. 07:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nem gáz, én személy szerint jobban kedvelem az alacsony lányokat... olyan kis aranyosak :)
2011. dec. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, meg inkabb 158 mint egy 195:D
2011. dec. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Igen, törpicsek, és? Én 156 centi vagyok, és sokaknak tetszem. Nem ettől függ. Persze, akik combfetisizták, azoknak nem fogsz kelleni, de az igazat megvallva, soha nem utasított vissza emiatt senki.

Velem is próbálnak néha szurkálódni, de mivel engem nem zavar, csak visszakérdezek, hogy igen, picike vagyok, naés? Ezen általában elcsodálkoznak, és mondják, hogy igazából semmi, aranyos.

A legtöbb srácnak,a kivel jártam kifejezetten tetszett, hogy alacsony vagyok. Arról nem is beszélve, hogy nagyon sok helyes, kedves, alacsony pasi van, így ha egy ilyennel ismerkedsz össze, nem lesz semmilyen dilemmád, sőt, lehet, hogy még magassarkút is fel tudsz venni mellette.

Annyi "hátránya" lehet, hogy ha ehhez még babaarcod is van (mint pl nekem), sokkal fiatalabbnak fognak nézni a korodnál (engem 21 éves létemre 16-17-nek saccolnak általában). De ez is olyan dolog, hogy ha jól viszonyulsz hozzá, az előnyödre is fordíthatod, és lehet a szexepiled.

2011. dec. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt egy ekkora csajom, és bizony mondom a legszebb volt. Nem igazán az a lényeg, hogy mekkora vagy hanem, hogy a magassagodhoz arányos legyél. Ő valami 45-46 kg. körül lehetett és csodálatos alakja volt. A kicsi 35-ös lábikóiért meg egyenesen meg voltam veszve.

Én 172 cm. vagyok.

Tény, hogy valamennyire próbált kompenzálni ő is mert mindig legalább 6 cm-es magassarkú volt rajta.

2011. dec. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nahat..ennek orulok..marmint h nem gaz...csak mar annyira cseszegetnek ezzel egy ideje h felvettem toluk..nem kellett volna!

Es ha jobban belegondolok, inkabb vagyok 158 mint 195 lol :-P

2011. dec. 2. 07:58
 6/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Mivel én is csak 170 cm vagyok, még illenél is hozzám. Mondjuk én gondolom túl kicsi lennék neked.
2011. dec. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
nem gáz.18/F
2011. dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Az sokkal gázabb, hogy nem tudsz írni. Egyébként a szobatársam sem sokkal magasabb, de nagyon jó alakja van, szép arca, úgyhogy te is lehetsz szép, nyugi! 17/L
2011. dec. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Miért lenne gáz? Mi az, hogy le törpéznek? Aki ekkora paraszt, azzal nem kell törődni.

Egyébként a lány is, akibe legutóbb belezúgtam, pont 158 cm magas. Legalábbis a társkeresőn annyit adott meg, persze nem ezért zúgtam bele.

2011. dec. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz
2011. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!