Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek így van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így van értelme?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel még nem járok de már szinte olyan de nagyon különbözünk.. én a rapp,dnb,dubstep ő white and black, one love . (ezek ilyen lassu szerelmes zenék) meg én szeretek este sétálni a duna parton ő otthon filmezne. és a 24 órából 20at veszekszünk olyan dolgokon hogy milyen gumicukrot együnk. amúgy én tök birom őt de még nem vagyok belé szerelmes.. szerintetek ?
2011. dec. 2. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
így akkor nincs.
2011. dec. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De jó is volt gyermeknek lenni....
2011. dec. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nekem nem jó pedig gyerek vagyok :D inkább lennék felnőtt :)
2011. dec. 2. 09:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Én erre nem mondanám, hogy nagyon különböztök. A párom és én teljesen más zenét szeretünk, ettől függetlenül nagyon szeretjük egymást, és soha nem volt még problémánk a zenei ízlésünk végett. Én otthonülősebb vagyok, ő sokat szeret sétálni, kirándulni. Ez sem baj, mert képesek vagyunk kompromisszumokra. Néha otthon ülünk, és megnézünk egy filmet, néha meg elmegyünk sétálni, így mindenki jól jár. A gumicukron való veszekedés meg nagyon gyerekes dolog. Ismét egy saját példa: én utálom a gumicukrot, ő imádja.

Szóval amiket felsoroltál, ezek mind olyan dolgok, amik nem állhatnak egy kapcsolat útjába.

Ha jól gondolom, ti még nagyon fiatalok vagytok, de hidd el nekem, majd pár év múlva ezek a "különbözőségek" már nem fognak számítani.

2011. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2011. dec. 2. 09:48
 6/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? amúgy nagyon fiatalok vagytok a párkapcsolathoz,nem is kell erőltetni,el vagytok egymással,elszórakoztok,tökéletesen elegendő,az,hogy különböztök amúgy nem lehet akadály,de mondom ne erőltessétek ezt a járás dolgot nem szükségszerű nagyon fiatalon egyátalán
2011. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én 14 vagyok ő 16
2011. dec. 2. 09:51
 8/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok,na látod 14 évesen még tányleg korai a párkapcsolat ne siettessétek
2011. dec. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
oké :) amúgy nem egy rendes párkapcsolatot akarunk .. nem akarunk össze költözni meg ilyenek hanem csak járni és bulizni :)
2011. dec. 2. 09:57
 10/11 anonim ***** válasza:
gondoltuk
2011. dec. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!