Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Renáta nevű csajok a legnagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Renáta nevű csajok a legnagyobb "pasifüggők"?

Figyelt kérdés

pasifüggők -> az erősebb Ri vagy Ku kezdetű szavakra gondoltam, de akkor tiltanának...


Szerintetek valós lehet ez a statisztika ? Ismertek Renátákat, mit gondoltok róluk ?


2011. dec. 2. 18:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Teofil és Viola egy nagy pedofíliaXD
2011. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Má nem azé,de ebben én is látok valamit.Van egy Renáta nevű rokonom és bizony illik rá a leírás.Ezen kívül még öt ilyen nevű ismerősöm van.Az egyik minden héten másik pasival van,a másik öreg férfiakkal kezd.A harmadik középiskolában volt osztálytársam és már akkor is lőtték,mint a Téli Palotát.A negyediket nemrégiben ismertem meg,hát ő még a legvisszafogottabb.Hűséges a pasijához,de olyan dolgokat mesélnek,hogy tátva marad a szám.Nimfomán a javából.Az ötödikre talán nem illik a leírás,őt nem is ismerem annyira.De az arány a feltevésnek kedvez.
2011. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én csak egyet ismerek a környezetemben és jó nagy ribi
2011. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ribiket: Nóra, Éva, Szilvi, Fruzsi, Ivanna, Dóra, Betti, stb... Még vannak, de hirtelen ennyi jutott eszembe. Nem értem a logikátok:)
2011. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
19:08 igen,nekemis van 1 Renáta nevű unokatesóm,de rühellem mert egy kurv@ gköcs*g ...fujj de rühellem...
2011. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
NA ugye, hogy ugye :) Van ebben valami szerintem is. Én 2 Renátát ismertem, de mind2 egy ordas cábárszájú xD
2011. dec. 2. 20:09
 17/17 Fke ***** válasza:
100%

minek kérdezel, ha csak az a válasz érdekel, ami megerősít.


sokan azt mondják, hogy baromság, meg ismernek renátákat, de az neked mindegy.


kettő mondja, hogy igen ismer is ribi, erre na ugye te megmondtad.

szar vagy kérdező!

2011. dec. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!