Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Sírt már előttetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Sírt már előttetek a pasitok? Mit tesztek ilyenkor, hogy kezelitek a helyzetet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Exem részegen sírt nagyon.De annyira,hogy üvöltözött is.Szerintem az egész laktelep hallotta...Próbáltam csitítani,aztán mondtam,h fogja már be és menjünk haza aludni,mert minusz 5-10fok volt kb...


Utána asszem szakításkor könnyezett kicsit.

2011. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. 2 pasim volt eddig, mindkettő sírt, amikor szakítottam vele. De hát nem tudtam mit csinálni. Rossz volt, de már nem akartam vele/velük együtt lenni tovább.
2011. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Szakítottam, sírt, kiröhögtem.

Fuckyeahh. :D

2011. dec. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Az egyik exbarátom viszonylag sokszor sírt, elég labilis volt részegen. Ha volt oka, akkor tudtam kezelni a helyzetet, megnyugtattam, ha nem, akkor is próbáltam valahogy elterelni a figyelmét.

A mostani párom egyszer sírt előttem. Elég nagy tragédia ért, úgy éreztem, elvesztem az eszem, amikor megtudtam, mi történt. A történtek után elvonultam vele pár napra a világ elől, és akkor láttam sírni. Tudtam, hogy neki is fáj, és hogy átérzi a fájdalmam... de mivel egyébként nem sírós fajta, sőt, épp ellenkezőleg, ezért kicsit meglepődtem. De örültem annak, hogy nem felé előttem ilyet tenni - értsd úgy, hogy nem bömbölt, de nem törölte le azonnal a könnyeit, nem fordult el, stb.

2013. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én barátom is sírt már előttem egyszer. Ő nem az a sírós fajta :) Odaadta nekem ajándékba azt a plüsst, amit az imádott nagymamájától kapott (a nagymamája nevelte fel, és rákban halt meg). Elkezdett mesélni nekem a mamájáról, miközben a plüsst szorongatta, és egyszer csak elkezdett sírni. Először azt sem tudtam, mit kéne tennem, annyira meglepődtem. De aztán rögtön szorosan megöleltem, és simogattam a hátát miközben mesélt. A végén még mindig folytak a könnyei, de már nevetett, és nagyon aranyos volt :33
2016. márc. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!