Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak (főleg a rock, stb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (főleg a rock, stb. zenét kedvelő rétegből)! Szexi-e vagy sem, ha egy nőnek nyelvpiercingje van?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 02:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Voltam már együtt nyelvpiercinges csajjal. Nekem nagyon érzékeny a farkam, úgyhogy nem jött be orálnál :-(
2011. dec. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Külsőre nem igazán számít, csókolózni viszont jobb pc nélküli lánnyal, és ahogy az előző írta, orálnál kifejezetten irritáló tud lenni.
2011. dec. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én egyet értek az egyik előző válaszolóval: ha neked is az úgymond "extrémebb" pasik tetszenek, azoknál tuti nem hátrány. Az első által linkelt lány pedig szerintem is szép.

Én is extrémen nézek ki (lány vagyok) és jó pár ismerősöm is, akik pasik. Nekik is általában extrémebb kinézetű barátnőik vannak.

De nekem az a véleményem, ha csináltatsz, akkor magad miatt csináltass, ne azért hogy a pasiknak szexi avagy sem. Biztos lesz akinek nagyon bejön, de olyan is aki rühelli az ilyet.

2011. dec. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Elmondanátok, hogy a linkelt lányon mi a szép?
2011. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Kérdésedre válaszolva a szépség 1 relatív dolog. Nyilván mindenkinek más tetszik. Lehet neked egy természetes szépségű lány ( nekem is tetszenek), de van aki szépnek találja az extrémebb lányokat is.

Közülük is láttam már csúnyát, nem a testékszerek, tetoválás mértéke határozza meg itt is szerintem h melyik "nem szép". Csak láttam már olyat akin sok volt, mégis összhangban volt a megjelenésével és jól is állt neki, egységes hatást nyújtott.

Meg láttam olyat is, aki rettentően ízléstelenül nézett ki.

2011. dec. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Embere válogatja, de nekem egyáltalán nem jön be.

Egy köldök piercing jól nézhet ki, esetleg még a szemöldökben elmegy, de nekem a többi nem jön be, inkább taszít.

2011. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

10:38 válaszoló vagyok.

Itt van mondjuk egy példa. Mint (extrém) lány én is megnézem a hozzám hasonló szép lányokat. Ez itt szép:


[link]


Ez meg undorító szerintem:

[link]


Nyilván az első lány alapból is szebb, de a 2. se lenne ilyen, ha nem ilyen ízléstelenül festené mondjuk ki magát.

Én is elég extrém sminket használok a mindennapokban is, de azért az embernek tudnia kéne, hogy mi az ami jól is áll neki és nem nevetséges hatást nyújt.

2011. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

nekem egy lánynak 3 pc tetszik: orrpc (pötty), köldök pc, száj pc (pötty)

De a nyelv pc-seket sem vetem el :D

Ja és 1 lenti pc-ssel is találkoznék egyszer :P

2011. dec. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ, de úgy látom nem értetted a kérdést. Vagy úgy is lehet értelmezni, hogy nem tudtad megmondani, mi a szép benne.

Nekem az a bajom vele, hogy nem tudom, mi lehet benne szép. Csak azt lehet megítélni, hogy a smink tetszik-e, mert a lányt nem látni.

A bőre olyan, mint egy szebb vízi hulláé, de a téli környezet miatt ez elfogadható. Egy nőt a mosolya tesz igazán széppé. Ez a kiscsaj viszont olyan képet vág, aki hisztizni készül.

A szemöldöke és a szeme környéke teljesen mesterkélt. A sminknek az lenne a szerepe, hogy valamit kiemeljen. Itt viszont mindent elfed.

2011. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Hát ez egy olyan dolog, hogy az én arcom is olyan, mint 1 vizihulláé - direkt ilyenre is sminkelem.

Általában olyan sminkeket hordok, mint a legelsőnek linkelt lány.

Én per speciel úgy vagyok vele, hogy nem csak a természetes lehet szép. Nagyon sok lány használ sminket (még ha minimált is) és a legtöbb csajról, csak akkor látod meg, hogy néz ki, ha reggel felébredsz mellette.

Persze, nyilván vannak olyan lányok, akik smink nélkül is szépek, de tény és való, hogy a smink rohadt sokat tud dobni egy emberen - mondjuk én teljes mértékben sminkpárti vagyok és azt is elismerem, hogy én bizony smink nélkül egyáltalán nem vagyok szép. Azért bányarém sem, de sminkkel sokkal szebb vagyok és karakteresebb az arcom.

De azt hiszem, ha megnézed a képet, gondolom a sminken kívül látod a lány vonásait is, azok pedig szépek. Mint mondjuk az általam linkelt "csúnya csajnak" nem nagyon, bár ő "direkte" ront is a sminkkel az arcvonásain.

Emellett hogy visszatérjünk a kérdésre: ha jól látom az elsőnek linkelt lányon, majdnem kb. annyi piercing van, mint az általam linkelt csúnyácska lányon, de az elsőnek jól áll, illik az arcához, sminkjéhez. Ezen meg ilyen "suttyó" módon hat. Ahogy írtam is, ízléstelenül.

Nekem ez a véleményem, ettől nyilván nem kötelező egyetérteni velem. Van akinek tetszenek a sminkelt, piercinges lányok, van aki meg teljes mértékben elutasítja őket. Ízlések és pofonok.

2011. dec. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!