Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó ajándék a barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ajándék a barátomnak?

Figyelt kérdés

Régóta vágyik egy szép tollra,és arra gondoltam,h megveszem neki karácsonyra,belegravírozatnám a nevét.De nem tudom,h a becenevét vagy a teljes keresztnevét lenne jobb?

Mennyire jó ötlet tollat adni?Értékben olyan 5000 ft-ra gondoltam.

A válaszokat előre köszi,szívesen fogadok ötleteket.Ő 25/f,én 20/l


2011. dec. 3. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lenne a tökéletes ajándék mert ha erre vágyik, ez kell neki akkor ennek fog a legjobban örülni. És nem az a fontos, hogy milyen értékű hanem az, hogy lássa, hogy Te gondoltál rá és törted a fejed, hogy vajon minek örülne a legjobban. És sokkal jobban esik az embernek mintha 10 ezreket költenél rá. :-)
2011. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszike :) Azért szívesen fogadok ötleteket is :)
2011. dec. 3. 15:01
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


amúgy eddig ezekre gondoltam

szerintetek jól néz ki?jól mutatna benne a gravírozás?

személy szerint nekem az 1. tetszik jobban :)

2011. dec. 3. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet, biztosan nagyon fog örülni neki! Erre vágyik, erre van szüksége és szerintem nincs szebb ajándék annál, mint amire az illető nagyon vágyik.

Mindkét toll egyaránt szép, én nem nagyon tudok választani. Nálam inkább az lenne a mérvadó, hogy melyikre jobb gravírozni.

16/L

2011. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!