Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Quadozás - jó ajándék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quadozás - jó ajándék a barátomnak szerintetek?

Figyelt kérdés

Barátomnak most lesz a születésnapja, és utána ugye karácsony is. Két éve együtt vagyunk, és úgy gondoltam, most egy élménnyel ajándékoznám meg.

Szereti a sportokat, a sebességet, és többször említette már hogy szívesen elmenne quadozni (még nem próbálta). Ezen az oldalon találtam egy ajánlatot ( [link] ) . 2 fő részére egy órás quad túra, kezdőknek vezetéssel... Mivel az ára húzós (legalábbis az én pénztárcámhoz mérve), ezért összevont szülinapi-karácsonyi ajándéknak szánnám (de azért karácsonykor is kapna majd valami jelképeset).


Mit gondoltok, szerintetek örülne neki? Jó ötlet?

Valaki quadozott már, szerintetek mennyire megtanulható egy olyan lánynak, aki nem túl bátor és merész, de azért ő is szívesen kipróbálná? :D (mert ugye mennék vele én is)


2011. nov. 19. 14:20
1 2
 1/13 WhiteLabel ***** válasza:

Ha még nem quadoztatok nagy élmény lesz.

Könnyen megtanulható, szerintem tökéletes ajándék.

Egyébként nem túl bonyolult, csak a gázt kell húzni, és gondolom túra vezető megy veletek tehát gond nem lehet.

Bár én nem szeretem, nekem túl lassú:D

2011. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tökéletes!Bár abban kételyeim vannak hogy neked semmi tapasztalattal menni fog a dolog:)De gondolom automata gépeket adnak hozzá szokni a kormányzáshoz akkor is komoly lesz.
2011. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem túl bonyolult...:) Te se quadoztál még akkor a gázt meg nyomni kell nem húzni,
2011. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 WhiteLabel ***** válasza:

nem, tényleg nem quadoztam, motocrossoztam:)

Bocsi akkor elírtam, nyomni kell:)

Egyébként szerintem nézzél még körbe ajánlatok terén, ennyi pénzből vannak tereptúrák 4-5órásak, régebben nézegettem én is..

2011. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék neki, bár én nagy (500ccm feletti) és manuális váltónak örülnék (quadoztam már párszor). Egyébként jó ötlet. Mivel mindketten tapasztalatlanok vagytok autómatát válasszatok, vagyis úgyis azt kaptok majd. Ahogy leírtad túra lesz, szóval nem egy pályán időre mentek majd, de azért vigyázzatok. hirtelen kanyarnál viszonylag könnyen fel lehet borulni vele. A testsúlyáthelyezés fontos a nagy sebességű kanyarodás vagy a túlkormányzásos fordulás (keresztbe mész a quaddal) esetén, de ezt majd úgy is elmondják.

Elsőre nagyon nagy élmény lesz mindkettőtöknek. Remélem megfertőz titeket a benzingőz szaga, a sebesség mámora, az adrenalin semmihez sem hasonlítható hatása.

Jó szórakozást kívánok hozzá!

2011. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Akkor tehát az ötlet jónak tűnik. Látom, többen vagytok itt, akik jártasabbak a quad-témában. Tudnátok esetleg segíteni? Eddig még nem kerestem rá célirányosan a quadozásra, ezt, amit linkeltem, egy ajándékozós oldal ajánlatai között találtam.

Itt azt írja, hogy kezdőknek, 2 fő részére, 1 órás quad-túra vezetővel 16.200 ft (fejenként tehát 8100/óra.)


Biztos van ennél olcsóbb lehetőség, de én egyáltalán nem vagyok jártas a témában - ismertek esetleg olyan helyet, ahol olcsóbban meg lehet oldani?

Budapest környékén keresgélek.


És akkor abszolút kezdőknek is élvezhető? :) (A linkelt program szerint előtte lenne egy rövid oktatás, és vezetővel mennénk.)

2011. nov. 19. 15:45
 7/13 anonim ***** válasza:
8 ezer alatt sajnos nem találtam pest környékén quadozást kezőknek, vezetővel. Van 8ezer alatt, de az haladóknak és profiknak van túravezető nélkül (ott csak a bérlésért kell fizetni).
2011. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tökre jó ötlet :) Biztosan örülni fog neki. Én is örülnék mondjuk egy belépőre egy hatalmas kalandparkba imádom az ilyeneket. A Quadozás meg nem nehéz... Négy kereke van, aki azon felborul az már gáz. :D
2011. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Látszik rajtad utolsó, hogy még nem quadoztál, ha meg igen akkor nem nyomtad tövig a gázkart. Sokan azt hiszik, hogy mert 4 kereke van könnyebb mint a motorozás. Igaz lassan menni könnyebb, de nagy sebességnél pont ebből adódik a probléma, hogy nem figyel a súlypontra a tapasztalatlan rider. Motoron mindig egyensúlyozik az ember, quadon erről könnyű megfeledkezni. könnyű vele borulni, hidd el tapasztalatból mondom.
2011. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 WhiteLabel ***** válasza:
Szentendrén van quadozási lehetőség, ha jól tudom nem drága, de neten keress rá, hátha fent vannak.
2011. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!