Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú ha szeretkezni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú ha szeretkezni akar az miért gáz?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom egy fiú inkább szexelni, csúnyán szólva baszni akar. De ha az jön szóba a fiúk között, hogy: Nézd azt a csajt, megdugnád mi? Én erre nem tudom azt mondani, hogy igen meg. Mert nem is ismerem, meg szerelmes se vagyok belé.
2011. dec. 3. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Én se szeretkeznék senki mással, csak olyannal, akibe szerelmes vagyok. Nem is tettem soha, és ezután se fogom (4 éve van párom).

22/F

2011. dec. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért gáz, mert elnyomja a természetes ösztöneit. (Ahogyan a nők legtöbbje is) Ezért van egyre kevesebb férfi. Egyre többen úgy viselkednek és gondolkodnak mint a nők.
2011. dec. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Mi közöd Tőle ***** válasza:
0%
Szexelni szerelem nélkül az igazi, ezt mindenki tudja.
2011. dec. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet attól még a férfi férfi, hogy nem pusztán a racionalitást használja, hanem emóciót is.
2011. dec. 3. 15:12
 5/15 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy a nők is csak dugni akarnak?
2011. dec. 3. 15:16
 6/15 anonim ***** válasza:
Most ha meglátsz valahol egy nagyon jó csajt, akkor egyből arra gondolsz, ha nem ismered, nem vagy szerelmes belé, ezért megdugni sem akarod? B*zi vagy? Vagy csak nincs benned elég tesztoszteron?
2011. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Meleg nem lehetek, mert nem vonzanak a pasik. Meglátok egy jó csajt nem az fordul meg a fejemben, hogy de jó lenne megdugni.
2011. dec. 3. 15:25
 8/15 A kérdező kommentje:
Inkább az embert próbálom meglátni MINDENKIBEN, mint bármi mást.
2011. dec. 3. 15:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne mondjátok már, hogyha megláttok egy vonzó személyt akkor nem éreztek szexuális izgalmat. Képzeld el, milyen unalmas lenne a világ, ha mindenki a belsőre menne csak. Mindenkire egyformán nézne mindenki, szánalom lenne az egész.
2011. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Látom, hogy szép, de ezen felül emelkedem, és csak simán a szépséget látom, és nem megdugni akarom. Tudok különbséget tenni, csúnya és szép dolgok között, pláne a nők körében.
2011. dec. 3. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!