Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi tévő legyek, sőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek, sőt azt se hogy mi a bajom, de rettenetes?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ki vagyok teljesen. 17/F vagyok, nem volt még sohasem egy értelmes párkapcsolatom, mert korlátozott lehetőségeim vannak, és nem találok magamnak egy normális lányt!! Van munkahelyem, és jó tanuló is vagyok! Ami igazán zavar hogy anyám ki készít teljesen!!

Nem engednek el sehova sem bulizni, kikapcsolódni, sőt szinte senki sem a családban, mert ők úgy tartják hogy "különleges vagyok, és bennem többet látnak ettől!" (Egyáltalán nem vagyunk gazdagok, sőt ellenkezőleg!)

A legutóbbi kirohanásom után még a saját kocsimnak a kulcsát is elvették amit a nagyszüleimtől kaptam...ez már milyen??

Nem veszi észre magát hogy mennyire korlátozik és tönkre teszi az életemet, már tiszta depressziós vagyok itt a szobába, már gépezni sincsen kedvem, az előbbis majdnem elaludtam tehetetlenségembe! Ha tudtok segíteni akkor légyszi segítsetek! Vagy adjatok tanácsot!

és a bocs a hosszú szövegért!


2011. dec. 3. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg velük értelmesen beszélni. Magyarázd el nekik, hogy neked ez így nem élet. De nem úgy, hogy veszekszel velük. Próbáld meg érvekkel meggyőzni őket. Megkérdezheted, hogy ők mit csináltak a te korodba. biztos nem a szobájukban ültek. A lényeg, hogy mindezt nyugodtan és ne kiabálva tedd!
2011. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt leszel nemsokára, elkötözöl, problémád megoldva. Egyébként normális párkapcsolatot akárhol ki lehet alakítani, ahhoz nem kell bulizni.
2011. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: akkor azt is ráadásként megköszönném ha adna tippeket, mert eddig párkapcsolatok terén nemsokra jutottam 17 év alatt.
2011. dec. 3. 16:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Te vagy a kiugrási lehetőség. te vagy az, aki többre viszi majd, mint a családod többi tagja. Ezért óvnak minden felelőtlen dologtól, mint a bulizás, meg ilyenek. Azt kell velük megértetni, hogy melózol, tanulsz, megérdemled, hogy kikapcsolódj. Ezt higgadtan kell megbeszélni, nem tudom, hogy erre van-e lehetőséged.


Amennyiben nincs, akkor tényleg a költözés lesz számodra a megváltás. Azt ne felejtsd el, hogy a családod szeret. Bár túlzásba viszik és megfojtanak ezzel.


A párkapcsolatok terén mivel volt problémád eddig? És mi korlátoz?

2011. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. mármint mi korlátoz a bulistoppon kívül?
2011. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hmm mivel úgy tudom hogy bulikba szokás ismerkedni "elméletileg"....ezért már itt a bökkenő, mert hogy nem mehetek sehova.

DE az sem valószínű hogy mennék valamire. Lehet az lenne az igazi megváltás ha találnék magam mellé egy értelmes kedves lányt aki tényleg szeret :(

Sokan azt is tanácsolták hogy neten ismerkedjek de én nem tartom megbízhatónak, sőt valamelyik fizetős is, az meg meg sem éri

2011. dec. 3. 18:06
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja de bocs, még mindig nem adtam konkrét választ a kérdéseidre hogy mi akadályoz a párkapcsolatban...

Hát először is nem gondolom magamról hogy csúnya vagyok, másodszor van beszélőkém ha a helyzet úgy kívánja...de egyszerűen sulimba sincs semmi lehetőség rá hogy értelmes, intelligens lányokra találjak :(

2011. dec. 3. 18:08
 8/8 anonim ***** válasza:
A szülők egyrészről megnyugodnak ha ismerik a barátaid.Mivel velük mész el buliba vagy egyéb helyre.Gondolom ha ilyen intelligens vagy akkor a barátaid is megbízhatóak lehetnek.De ha nagyon nehezen engednek el.Akkor először kezd egy kisebb csavargással.pl.mozi,kaja a gyorsétteremben és egyéb ilyesmik.A jelek szerint a szüleid nem igazán akarják ,hogy teljesen felnőj.Ez mindenhol így van.Van akik jól viselik és vannak akik nem.De komoly beszélgetésekkel és az ,h mindig megbízhatnak benned észhez téríti őket./Ahogyan az első kommentes írta/Ha intelligens lányt keresel, ajánlom a könyvesboltokat.:D
2011. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!