Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Min változtassak magamon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min változtassak magamon, hogy "kapósabb" legyek a lányoknál?

Figyelt kérdés

Pl. milyen ruhákat ajánlanátok, vagy hajviseletet, alkatilag vékonyabb vagyok mint az átlag, gyúrjam ki magam?

Vagy esetleg milyen ékszereket ajánlotok?Pl márkás óra?

Tudom, hogy nagyon válogatósak a nők és a külső is nagyon fontos nekik, így úgy döntöttem jobban meg akarok felelni nekik, így én is több közül választhatok.


2011. dec. 3. 18:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
A legfontosabb, hogy jóképű legyél. Ha nem annak születtél, akkor csak a plasztikai műtét a megoldás.
2011. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Még is mit jelent, hogy jóképű?Ezt nem tartom hasznos válasznak, ugyan is minden lánynak más a jóképű.Meg kifejthetnéd mi is a jóképű neked.
2011. dec. 3. 18:19
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, szóval nekem semmi. A másik, hogy természetes, hogy mindez csak általánosítás, de mivel egy anonim oldalon beszélünk általános dolgokról, így bizonyos fokú általánosítás elengedhetetlen. Hozzátenném, hogy míg természetesen mindenkinek más az ízlése, bizonyos tendenciák vannak, amik a lányok nagy részére érvényesek.
2011. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Dumálj nekik! Csak dumálj és dumálj!
2011. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
a válaszod stílusából ítélve a beszédsítluson se ártana változtatni, mert ne vedd sértésnek de elég bicskanyitogató a stílusod így
2011. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
legyél búza style. az nagyon bejön a (duna) pláza-sunnáknak.
2011. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
bicskanyitogató?hmm nem tudom miért gondolod.S kérdésre még mindig nem jött normális válasz.
2011. dec. 3. 18:36
 8/21 anonim ***** válasza:
mert nincs is.
2011. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
lányoktól várom a választ ha nem lenne világos, nem értelmetlen válaszokat amikben mocskolódtok.Szerencsére van moderátor.
2011. dec. 3. 18:41
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Légy Önmagad, ne akarj megfelelni senkinek! Egy ideig lehet játszani azt, ami nem vagy, aztán csak kiábrándulna belőled a csaj, ha meglátja az igazi énedet.
2011. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!