Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg bocsátanátok annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg bocsátanátok annak a pasinak aki meg csalt titeket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert tudva és akarva tette...
2011. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem is tudok már benne bízni,de azt mondja bizonyítani akar
2011. dec. 3. 19:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miért hányszor, hol, kivel?

ezek fontos dolgok. mert ha egyszer előfordult oké. persze csak akkor ha nagyon szeretem és tudom, hogy lehet vele jövőm.

de ha pl rendszeresen félremegy, vagy pont a közös otthonunkban, vagy tudom is egy közeli ismerősömmel, vagy jó barátnőmmel... Az már durva lenne!

2011. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
NEM!
2011. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kivel?nem ismerem

hányszor?azt sem mert már csak akkor tudtam meg mikor a másik terhes volt.

de még is úgy érzem kell nekem

2011. dec. 3. 19:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennek már ne bocsáss meg! Bizonyítson a gyermeke anyjának, hogy el tudja tartani őket..
2011. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem tudom... Szakítanék vele, az biztos, így is bizonyíthat, ha annyira akar. Ha tényleg szeret, akkor valóban bele fog húzni a dologba, és nem fogja annyiban hagyni. Hibákat mind követünk el, csak van, aki tanul is belőlük.. Ám ezt nem azért mondom, mert én megcsaltam volna a páromat, nem tettem ilyet és nem is szándékozom. Hanem csak gondolkodom, mit tennék ha ilyen helyzetben lennék. A legelső dolog az lenne, hogy szakítok vele, most azonnal. Aztán elkezdheti a bizonyítást, és meglátjuk hova fejlődik a dolog. Közben megpróbálnám összeszedni magam, helyrejönni. Élni, barátnőzni, nem törődni vele, nem gondolni rá, mert most nyilván nagyon zavaros minden benned. Tedd őt félre egyenlőre. Mindenesetre az biztos, hogy hosszú út, és munka vezet ahhoz, hogy újra kiépítse a bizalmat benned, ha ezt akarja. Minimum hónapokról van szó. És teljességgel jogod van ahhoz, hgy ne bocsáss meg neki. De a te döntésed.
2011. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor tartsad meg és fizessétek a gyerek tartást együtt és engedd el hozzá hétvégente, és majd ha megint megcsal írj ki egy újabb kérdést,
2011. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez aterhesség dolog már durva!!! És ő hogy áll hozzá?

Én nem tudom... Azért egyszeri alkalommal összehozni egy gyereket... tuti többször volt vele!

Így már csak azt tudom mondani, hogy hagyd ott!!!

2011. dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat
2011. dec. 3. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!