Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondtam a pasinak, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtam a pasinak, hogy nem fogok vele lefeküdni még, szűz vagyok és mégis kitart. Valóban teszem neki és ezért ment bele vagy csak nagyon kitartó és kihívásnak érzi?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
melletted van neki más, de te is kellesz. Ennyi.
2011. nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam már.
2011. nov. 26. 15:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Kezdek beleszeretni, de félek tőle, hogy ugyanolyan szemétléda, mint a férfiak többsége a mai világban. És hogy szerepet játszik. De idővel majd kiderül úgyis.
2011. nov. 26. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem minden pasi szemét. Lehet, hogy tényleg komolyan érdeklődik irántad Te meg így állsz hozzá. Ezt lehet látni abból, hogy hogyan viselkedik veled. Bemutat-e a haverjainak, szüleinek, jártok-e nyilvános helyekre stb. Kedves, figyelmes-e... Mióta találkozgattok?
2011. nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"de félek tőle, hogy ugyanolyan szemétléda, mint a férfiak többsége a mai világban. És hogy szerepet játszik."


Akkor pedig minden nő k.rva. Ja, hogy ez nem tetszik?

Lehet, hogy csak azért van veled, mert egy szerencsétlen, aki azt hiszi, hogy úgysem kaphat jobbat. De ha sokági játszod az elérhetetlent, el fog hagyni a g.cibe és igaza is lesz.

2011. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem gondolkoztál el azon, hogy lehet, hogy szeret téged? Ha csak a szex érdekelné, akkor lépne.

Minél tovább vár, annál komolyabbak a szándékai. Ha szeret, megvárja amíg készen állsz.

És ez azt is jelenti, hogy nagyon gyengéd lesz veled, ha eljön az idő.

2012. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!