Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mégis a nagy átlagot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mégis a nagy átlagot vesszük, aki úgy öltözködik mint egy ribi az az esetek többségében tényleg ribi? És könnyen kapható?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én is néha kicsit kihívobban öltözködök a kelleténél, de egyéves párkapcsolatom van és a világ összes pénzéért nem csalnám meg a páromat.


Amíg nem volt párom, addig is így öltözködtem és pl. buliban sosem smároltam senkivel, azt se nagyon hagytam, hogy tapizzanak.


Viszont az is lehet könnyen kapható, aki nem öltözködik riban-cosan.


Szóval nem, szerintem a kettő nem feltétlen függ össze.

2011. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Persze természetesen van kivétel. De hogy mondjuk 1000ből mégis mennyi lehet tényleg az aminek kinéz?

Szeretnék bocsánatot kérni előre azoktól akik csak pusztán szeretnek szépen felöltözni, kisminkelni magukat, mert így jobban nőnek érzik magukat.

2011. dec. 3. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
hát, szerintem úgy 1000-ből 940. kb. :D
2011. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát nem hiszem.Van egy dagadt osztálytársam és úgy öltözik mint egy ribi.Képzeld el átlátszó ruhábaan..ble
2011. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20:08. Attól, hogy dagadt, attól még lehet, hogy kapva kapna az alkalmon, hogy szexeljen valakivel.
2011. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Azt nem is mondtam.De ki tudja?XD
2011. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szegénynek nem teljesülnek a vágyai :( (:DDDDD)
2011. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

20:08

bárcsak úgy lenne...

2011. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Relatív, kinek mi a ribancos.
2011. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!