Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szekálják ez miatt, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Szekálják ez miatt, hogyan segíthetnék?

Figyelt kérdés
a barátnőm születésekor a szerintem nagyon szép Jutka nevet kapta. A "barátai" sokat szekálják a Juci becenévvel. Ami nekem nagyon fáj mer szeretem, Már ezerszer elhajtottam nekik hogy áljanak le mert nem lessz jó vége a dolognak. De ők már csak azért sem hadják abba. Kb egy hete nagyon elegem lett és az egyiket kegyetlenül sikerült helybenhagynom. Kiment a helyéről az álkapcsa a bordái meg véraláfutásosak. De ő kereste magának a bajt. A helyzet ezek után sem változott. Mit tegyek?
2011. dec. 3. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi baja van a Juci névvel? Én tuti Jucusnak hívatnám magamat. :)
2011. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te biztos max. 15 éves lehetsz. Ne hagyd magad felidegesíteni ember, mert a végén te jössz ki rosszul, meg a barátnőd!
2011. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
minél jobban rápörögtök annál jobban fognak szekálni... az hogy ezért képes voltál valakit megverni az egyik legnagyobb idiótaság amit valaha hallottam... gondolkodj már értelmes ember módjára, ha nekik nem megy -.-
2011. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor most nézzem tétlenül, ahogy megbántják azt akit magamnál is jobban szeretek?
2011. dec. 3. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
mindegy, hogy mit csinálsz csak az a lényeg, hogy RAJ legyééé
2011. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én minden Judit ismerősömet Jucinak vagy Jucusnak hívom és egyiknek sincs vele baja...
2011. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehet valakit szekálni "gyúnynevekkel", ha az illető vevő erre, ha Jutkát nem reagálna rá, akkor előbb-utóbb békén hagynák. AZ erőszak nem megoldás.
2011. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!