Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életkedv 0, egyszerűen nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életkedv 0, egyszerűen nincs kedvem élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
19/L vagyok, és semmi életkedvem, nincs aminek örülhetnék. Leérettségiztem, nagyon hiányzik a volt sulim, sok emlékem van onnan, viszont ahova most járok, azt ki nem állhatom ( rossz a társaság, órák sem telnek olyan jó hangulatba, unalmas is mert kb mindent tanultam már amiket veszünk). Szóval reggelente már úgy kelek fel hogy : k*rvaélet már megint ide kell mennem. A suli is ha letelik, hazajövök és unatkozok. A barátaim szétszóródtak az országban (egyetem, fősuli, és elég elfoglaltak). Az egyetlen amit várok egész héten, az a hétvége mert akkor tudunk a barátommal találkozni. Nagyon szeretem, de érzem, hogy ő nem úgy érez ahogy én, erről már beszéltünk, akkor nagyon megbántott, de nem tudom otthagyni, kb belehalnék. Szóval ha vele vagyok akkor sem lehet meg a "felhőtlen boldogság". Én tényleg csak boldog szeretnék lenni...
2011. dec. 3. 20:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

én is ebben a helyzetben vagyok, csak nekem nincsen barátnőm.

19F

1 megoldás van.....sajnos nem tudom mi az, de tuti, h van vmi csak, csak, csak...

2011. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

hát akkor sajnállak téged is meg magamat is

egész héten nagyon egyedül érzem magam, a suliba egy jót nem lehet nevetni se, pocsék az egész

2011. dec. 3. 20:45
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Menj el haverokkal, barátokkal szórakozni, csináljatok valami csapatépítő tréninget!
2011. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz új barátokat, a rossz társaságban is lehet pár értelmes figura, aki jó fejek.


Ha a barátoddal nem vagy boldog, csak azért ne maradj vele, mert kényelmesebb, mint egyedül maradni.

2011. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
én már 10 éve szopok, szóval...
2011. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Utolsó 2 jókat mond! (Y)

Szerintem is kezdj el magaddal valamit..mert,ha annyiba hagyod az egészet,nem teszel semmit a 0 életkedv megszüntetésére,csak rosszabbul leszel egy idő után.

(Nálam legalábbis így volt)

Tégy,amíg nem késő! Minden jobb lesz,ha teszel érte és NEM adod fel. De,tényleg,sok ember elvárja,hogy na optimista leszek,és várják már a sikert. -.-"

2011. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Bocsi, trollfaceeee még nem írt, nem rá gondoltam,hanem előtte a 2 hozzászóló.
2011. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Cicabogár! Ne nyavalyogj, ami elmúlt annak vége! Új suli, próbálj beilleszkedni, hozzászokni. Egy pár évig itt fogsz tanyázni. A hapsi, ha nem szeret, mi a fenéért vagy vele?! Keress új hapsit, az új suliban.
2011. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Próbálom magam lekötni, sütök süteményt, akartam suli mellett mást is tanulni, de nincs rá keret... Nagyon egyedül vagyok :(
2011. dec. 3. 21:05
 10/22 A kérdező kommentje:
szétnéztem már, nincsenek jó pasik, meg én se nézek ki olyan jól hogy megfogjak a kinézetemmel valakit
2011. dec. 3. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!