Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell levarázsolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell levarázsolni a ruhát a másikról, hogy az ne törje meg az idillt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én levenni letudom róla, de levarázsolni nem. Ha valaki letudja varázsolni mondja meg hogy kell!! Köszi. :)
2011. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
abrakadabra és csiribiribu le is jött már!
2011. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csiribú csiribá vetkőzz....
2011. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vingardium leviosa

ha maceráskodik akkor esetleg bevetheted az Avada kedavrát is...


De az első varázslatnál ne feledkezz meg arról h "huss és pöcc"

2011. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

csináld úgy ahogy én szoktam

először a farmerja túl szoros és szenvedek mert sehogyse jön le, megkérem hogy feküdjön már le, hogy le tudjam szedni... oké akkor elkezdem húzgálni róla, de elég nehezen megy és már remeg, de nem az izgatottságtól hanem a röhögéstől

ha ez nagy nehezen megvolt, akkor jöhet a melltartó (mellesleg ezt utálom a legjobban) sehogyse tudok rájönni, hogy működik... szegény már fetreng az ágyon a röhögéstől miközben én ráncigálom róla és káromkodok hangosan...

aztán ha ez kész, úgy gondolom, hogy megmutatom tudok kemény is lenni és le akarom tépni róla a bugyit, de ez sem jön össze, ilyenkor benyögök vörös fejjel valami olyat, hogy "milyen anyagból van ez?"

és voilá kész

2011. dec. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt hozza a helyzet, nem kell itt gondolkozni. Ha nagy hévbe van a két ember fel se tűnik és már nincs ruha senkin.
2011. dec. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!