Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg/leszbikus/bi srácok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/leszbikus/bi srácok és lányok, ti hogy derítitek ki a másikról, hogy meleg vagy sem?

Figyelt kérdés

Módszerek, kérdéstípusok érdekelnek.

Tehát pl. nyíltan rákérdeztek-e, hogy "bejönnek a fiúk/lányok?" vagy keresztkérdéseket tesztek fel? Szoktatok tesztelni - ha igen, hogyan? Mit csináltok? Mozdulatok, szófordulatok, gesztusok...


Hogyan érdemes puhatolózni, hogy ne legyek tenyérbemászó vagy nagyon idegesítő, de mégis elég egyértelmű választ kapjak?


(Azt gondolom, mivel heteróknál sincs konkrét rákérdezés ilyen témában, itt sem kéne... De pofára esni sem jó, miután sokáig áltattam magam.)


Komolytalan válaszokat, kérlek, NE...


2011. febr. 7. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Elkeserítő, hogy egyre több a homoszexuális vonatkozású kérdés. :-(
2011. febr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Miért? :/ Szerintem nem több, arányában még mindig sok a "ciki-e, ha X centis a farkam?" és "lehetek-e terhes, ha belém élvezett?" vagy "14 éves vagyok még nem volt barátom, mi lesz velem?" kérdés - ezeket heterók írják. Az arány marad. Én meg kíváncsi vagyok, ha már egyszer látogatják az oldalt LMBT emberek is, érdekel, mit mondanak.

(Miért válaszoltál - ráadásul nem is válasz ez a kérdésre -, ha zavar a kérdés? Melegeket, leszbikusokat kérdeztem.)

2011. febr. 7. 01:18
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Egyelőre csak jelölöm a kérdést, de amint sikerül beszélnem a meleg ismerőseimmel, átadom az ő tanácsaikat :)

Amikor én még párkeresős időszakban voltam, általában éreztem az ilyesmit... más a "vibrálás" közöttetek, ha csak barátnak tart és megint más, ha potenciális partnernek :)


20/L, biszex, jelenleg tartós hetero kapcsolatban.. immár... hű... két és fél éve :D

2011. febr. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
szia,hát konkrét rákérdezés szerintem sincs max az ilyen nagyon bevállalósaknál v nemtudom:P én személy szerint soha nem kérdeztem rá konkrétan elsősorban érzi az ember ahogy az utolsó is irta,vagy beszélgetsz vele és lejön az ha érdekled csak amig nem tudsz biztosat nem szabad beleélned magad:)Amúgy mostani barátnőm eddig csak fiuval volt, és nemis tudta volna elképzelni h ő lánnyal de sokat beszélgettünk, találkoztunk és ez lett, szóval minden lehetséges sok sikert:P
2011. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Az első hozzászólónak üzenném, hogy az az elkeserítő, hogy léteznek olyan emberek mint ő. :)
2011. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Érdekelne mások ötlete, véleménye is. :)

Hát, nem feltétlen arra gondolok, hogy valaki "bejön", tetszik nekem - csak barátkoznék vele. Úgy értem, én pl. simán rákérdezek valakinél, ha pl. szivárványos öve van, hogy "tetszik valamiért vagy jelzel vele?". :)


A vibrálás az nagyon igaz, bár már estem hasra nagyon lelkes, nyitott heteró lánnyal - nekem szinte egyértelmű jelzéseket küldött. :D

2011. febr. 9. 12:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, sem én sem a meleg/leszbikus ismerőseim nem aggatnak magukra szivárványos dolgokat.

Jelezd az ismerősök felé, hogy diszkréten mutasson be a meleg haveroknak, már ha van ilyen nekik. Persze az okot a másik félnek nem kell mondani.

Ha erre nincs lehetőség, akkor annyit tudsz tenni, hogy figyeled, hogy kit bámul meg az utcán vagy szórakozóhelyen (az utóbbi különösen jó, mert ha be van valaki rúgva, akkor ugye jobban elereszti magát). Persze ehhez nagyon fimon receptorok kellenek. Valamint marad a lassú imeretség aztán a rákérdezés, esetleg figyelni az elejtett mondatokat (pl.amikor párjáról vagy szerelmeiről beszél gyanúsan nem utal nemre).

ha nagyon harsányan rákérdezel, a legnyitottabbak kivételével mindenki kitérő választ fog adni. Szóval ha rákérdezel, akkor ügyelj arra, hogy ha lehet ne legyen ott harmadik személy, ne legyetek nagyon berúgva (egy kis alkohol viszont még akár jót is tehet), ne legyél tapintatlan stb.

2011. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!