Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért öltöznek úgy a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért öltöznek úgy a lányok, mint a ribancok?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem. Engem már egy ideje zavar. Én elhiszem, hogy egy lány szép és nőies akar lenni, de azért ez már túlzás. Egy-egy ilyen rendezvényen, ballagáson vagy akárhol, ha kicsit melegebb az idő, de akár most fagyban is: miniruha, ami alig takarja a kis feneküket, a dudáikat is kirakják jól és van rajtuk egy rakat smink.


Engem ez állandóan zavarba ejt. Amúgyis iszonyatosan zavarba jövök a lányoktól, de főleg így. Ez persze csak az én problémám. Nyilván nem miattam csinálják, mert nem én kellek nekik. De már nincs semmi tartásuk. Olyan mintha valami szextárgyak lennének. Ki akarják fejezni, hogy könnyen kaphatóak?


Szerintem ez már egyáltalán nem nőies. Tény, hogy figyelemfelkeltő és valami oknál fogva odavonzza néha a tekintetem, de ennyi erővel öltözhetnének egy időzített bombával felszerelt öngyilkos merénylőnek nyuszifülekkel meg kalasnyikovval. Az is elég figyelemfelkeltő lenne.


Nem értem, hogy tudják elvárni így, hogy tiszteljük őket, egyáltalán, hogy nőként nézzük rájuk vagy komolyabb szándékaink legyenek velük?


2011. dec. 3. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
én örülök neki, kellemes látványt nyújt és szeretem bámulni a fedetlen idomokat.
2011. dec. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De mégis, hogy lehet egy ilyen lányt szeretni? Te pl szívesen választanál egy ilyet életed értelmének?
2011. dec. 3. 23:37
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem mindenki olyan bakker..ezt mindig el kell ismételni minden témában?
2011. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
nem, azok a lányok agyilag nullák általában, de attól nem lesznek okosabbat ha felöltöznek.
2011. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
A férfiak miatt teszik, ennyi, pszichológia, bár csak a hasonló agyszintűek jönnének ezekkel össze.
2011. dec. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Önbizalomnövelés, gátlások elhagyása miatt
2011. dec. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi barátnőmmel novemberben nagykabátban szoktuk beszélgetni, hogy na pár heten belül jön a miniszoknyás szezon :DDD
2011. dec. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Mert három állatfaj van, ami nem érzi a hideget.

Jegesmedvék.

Pingvinek.

Ribancok.

2011. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
szia! van nekem is par olyan lany ismerosom aki igy oltozik,de en sem birom az ilyen csajokat pedig en is csaj vagyok. en nem oltozok igy,en nem szeretem a sminket. engem egy evben ha 2x latnak ki sminkelve es akkor is ugy,hogy csak egy kis rimel a szememen es annyi. szerintem a tobbi lany a ferfiak vonzasa miatt oltozik igy es azert hogy mas pasiknak tetszedjek es el csavarjak a fejuket. de en sem ertem hogy hogy nem zavarja oket az ilyesmi.
2011. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A TÖKÉLETES VÁLASZ: Nagyon egyszerű: Ezt szakszóval szépségkultusznak nevezzük és valójában a média kreálta: megmondja (ha nem is kerek perec, de sugallja-nagyon erősen-), hogy ki hogy kell, hogy öltözködjön: hogy kell viselkednie egy nőnek illetve egy férfinak. Ezt mind azért teszi, hogy a fogyasztói társadalom tagjai vásároljanak. Aki pedig netán ellenszegülne és nem követi a ,,trendet" az keservesen megbánja - kiközösítik a társadalomból - és valójában minden a szépségkultusz illetve jó barátja a globalizáció alapján működik. Esetleg a remetéknél nem...
2011. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!