Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akik nem olyan ribancok, amilyeneket nap mint nap lehet látni a facebookon és az utcán?

Figyelt kérdés
fél kiló sminkkel és jó vastag bőrrel az "arcukon"
2011. febr. 22. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bizony vannak! Nagyon sok rendes lány szaladgál a világon - és nagyon sok ribanc is, mint mindenkor a történelem folyamán
2011. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy miért zavar egy lányt, ha az ember szeret programozni, játékhoz grafikát rajzolni, és a számítástechnika a hobbija. Ekkor az ember már úgymond "kocka"?
2011. febr. 22. 19:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van egy lány, akit ez zavar. Engem a vizes kéz zavar. Nem vagyunk egyformák. :-D
2011. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

lányban is akad még normális fajta, egy épp írja a választ neked :D

informatikusnak tanuló nőnemű egyedként nem egyet ismerek (mert bizony, vannak bőséggel, "kockák" is) - egy másik dolog, hogy fb függő vagyok, egy harmadik, hogy a vastag bőrt nem jókedvemből hordom, hanem, hogy emberien nézzek ki egy átkockult éjszaka után :S

2011. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát én normális vagyok, bár kinek mi számít annak. Sminkelni soha nem sminkelem magam, én így, smink nélkül tetszem magamnak. Nem lógok órák hosszat a facebook-on, és én sem bírom a lájkolgatós libákat.
2011. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Persze hogy vannak:)

Én alapvetően eltávolodom a "pláza k.urváktól"

Nem nyavajgok, hogy letört a körmöm, nem dobom ki a csöcseim, nem kezdek ki minden pasival és nincs napról napra új:)

Szeretek új embereket megismerni:)

Van persze hibám is:), de kinek nincs?:D

Szval persze vannak^^

2011. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem vagyok plázacica nincs az arcomon fél kiló vakolat, a fúk kedvelnek a társaságban, nem rakosgatok fel magamról, fehérneműs, meg fürdőruhás képeket,normálisan öltözködöm, van humorom,és egy csomó olyan barátnőm akinek szintén ezek a tulajdonságaik,nekem pl van vőlegényem, de sokuknak nincs barátjuk pedig, kedves, aranyos jófej lányok, szóval sok van csak keresni kell :D
2011. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

vannak, csak az a baj, h ezeket a lányokat szarjátok le!


jó az igaz, hogy énis használok sminket, de nem sminkelem agyon magam. annyi hogy alapozó + szempillaspirál, és néha pirosító. de sztem ennyi belefér.

2011. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

vannak kocka lányok?:D ez tök jó:)

szóval még nem haltak ki a normálisak,és az sem baj, ha nem szójja le a hímnemű egyed hobbiját vagy dolgait :D

sajnos nekem nem nagyon van időm ismerkedni, és nem is nagyon találkozom ien beállítottságú lányokkal:(

2011. febr. 22. 20:47
 10/13 anonim válasza:
Én is teljesen normális lány vagyok, és nem nézek le senkit de azt a szót,,ien" azt nem ismerem. Szerintem ilyen akart lenni ugye :-)))
2011. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!