Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem figyelnek rám a Fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem figyelnek rám a Fiúk?

Figyelt kérdés

A fiúk nem figyelnek rám az iskolában... a Barátnőimet állandóan fogdozzák... meg minden. engem sose. viszont nem is vagyok olyan csúnyácska.. Mit tegyek hogy ne nézzenek levegőnek ?


Tudom hogy hülye kérdés ! :D De a válaszokat előre is köszii :)


2011. dec. 4. 09:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Örülj neki, hogy téged nem fogdosnak. Csak a ribiket szokták fogdosni...
2011. dec. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Megcafolnam azt, hogy csak a ribiket fogdossak, nagy hujeseg!!

Nem vagyok ribanc viszont mar eleg koran megnottek a melleim, ami nagy gyotrelmemre rengeteg gondot okozott akkoriban mivel az osztalyunkban nem igen volt meg hozzam hasonlo fejlett lany. 10 eves koromban mar megjott a menstruaciom,amikor a tobbiek meg babaztak nekem megnyilt egy kapu a felnottek vilagaba. Mostanra ez a hamar erettseg teljesen aranyos lett de akkor elegge szokatlan s kellemetlen volt.

Szerintem ne akard hogy a fiuk fogdossanak, piszkaljanak stb. Nincs attol kellemetlenebb helyzet amikor a melled, feneked, cikizik ! Es az irasodbol itelve meg nagyon fiatalnak tunsz szoval ez a helyzet nemsokara igencsak megfordul. Azok a lanyok akik most menok elveszitik ertekuket amikor a fejlettlenebbek elkezdenek megvaltozni. Szoval csak turelem:)-Nemsokara azt fogod kerni hogy bar ekenhagyjanak.

2011. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszii .. :) Amugy még csak 12 éves vagyok . és igen az osztálytársaimnak mindnek van melle csak nekem nem :// :)
2011. dec. 4. 10:26
 4/16 anonim ***** válasza:
Én 12 éves koromban a lány osztálytársaim 75%-át elkaptam volna, de fogdosni nem mertem volna egyiket sem. Ha idősebb leszel, szólj, és majd megfogdoslak. :)
2011. dec. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
:D
2011. dec. 6. 17:07
 6/16 A kérdező kommentje:
Most amugy nem a fogdozáson van a hangsúly.. :D hanem hogy nem törödnek velem :/
2011. dec. 7. 18:52
 7/16 anonim ***** válasza:
3-4év múlva keress meg és foglalkozni fogok veled:)
2011. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért mert még csak 12 éves vagy nem feltétel hogy fogdossanak. Normálisan kell viselkedni, ribancból sok van!
2011. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

jóó , de nem a fogdosásról van szó !!!! :@

Bocsi de már idegesít!

2011. dec. 8. 20:42
 10/16 anonim ***** válasza:
küldj egy képet privibe aztán megmondom hogy miért van ez:)
2011. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!