Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar amikor a csúnya fiúk megnéznek titeket? 17/L

Figyelt kérdés

Szeretem ha egy jóképű pasi megnéz engem, de azt annyira utálom amikor az ilyen dagadt,pattanásos és egyéb ilyen lúzerek rajtam legeltetik a szemüket.

Múltkor a könyvesboltban se tudtam nyugodtan nézelődni mert egy hülygyerek folyamatosan stírölt.


Ha tetszik a srác akkor szoktam viszonozni, de az ilyenek ne bámuljanak már.


2011. dec. 4. 11:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
41%

én még nem láttam csúnya pasit, lehet csak én vagyok szerencsés.


22/L

2011. dec. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%
Nekem semmi bajom nincs azzal, ha valaki megnéz. ha neki ez örömet okoz, miért vegyem el tőle? Ne legyél már ilyen beképzelt, hogy csak a helyes fiúk nézzenek meg téged. Vedd inkább önbizalom növelésnek, hogy többen stírölnek... Persze ha csak olyan fiúk néznének meg, akik nekem nem tetszenek az engem is zavarna de mint látom neked nem ilyen nemű a problémád.
2011. dec. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%

Szúrd ki a szemét!

Úgy kell neki! Hogy mer bámulni téged egyáltalán? Mégis hogy képzeli, hogy akár rád nézhet?


Nem vagy te józan, kislányom... tényleg az kell, hogy egyszer, amikor ránézel egy igazán jóképű fickóra - lásd az undort az arcán, ahogy rádnéz?

Bár mondjuk férfi ritkán csinál ilyet.

2011. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
89%
Ne várjukn többet egy 17évestől. De az a baj ezekkel ak érdésekkel, hogy azok a lányok rakják fel akik szépnek érzik magukat közbe meg ocsmányok.
2011. dec. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
kicsikét beképzelt vagy! levegőt azért vehetnek ha te is ott vagy?
2011. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
97%

és a kérdező mi alapján dönti el, hogy milyen a helyes pasi, aki őt nézheti?

pattanásos és "egyéb ilyen lúzerek"

azok kik?

2011. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
91%
Azt hittem, hogy a tegnapig tartó állapotoknál már nincs lentebb. Most kiderült, hogy mégis van...
2011. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
82%
Ki a k*rva anyádnak képzeled magad hülye beképzelt kis ribanc? Jó hogy nem már ki kell kerülniük az általad csúnyának mondott embereknek. Mit kerestél a könyvesboltban, eltévedtél? Nem lehet, hogy azért néznek, mert olyan kib.sztt ocsmány vagy? Ha pedig olyan k.rva szép lennél, akkor a jó pasik nem csak néznének, hanem oda is mennének.
2011. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
94%
cöhh. biztos te is megnézel pasikat, akiknek lehet h éppen te nem jössz be. inkább örülj neki, hogy van olyan srác akinek megakad rajtad a szeme:D most gondold el, ha még ezek a "dagadt, pattanásos és egyéb ilyen lúzerek" se néznének meg...
2012. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
97%

Meg is értem, ha csak megnéznek téged, de kelleni egynek sem kellesz.


Nekem sem kellenél.


22/F

2012. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!