Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar amikor a csúnya fiúk megnéznek titeket? 17/L

Figyelt kérdés

Szeretem ha egy jóképű pasi megnéz engem, de azt annyira utálom amikor az ilyen dagadt,pattanásos és egyéb ilyen lúzerek rajtam legeltetik a szemüket.

Múltkor a könyvesboltban se tudtam nyugodtan nézelődni mert egy hülygyerek folyamatosan stírölt.


Ha tetszik a srác akkor szoktam viszonozni, de az ilyenek ne bámuljanak már.


2011. dec. 4. 11:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
92%

Nem, nem zavar. Nézni ingyen van. Bár amikor 50-60 éves fószerek néznek meg, az zavar. de nem azért, mert csúnyák, hanem mert nem vagyok a korosztályuk és mert mellettük van a feleségük és mert perverzek.


de nem, nincs bajom azzal, ha egy úgymond csúnya fiú megnéz, én ugyanolyan kedves vagyok velük, mint a jóképű egyedekkel. ha neked ilyen a gondolkodásod, akkor sz.r már neked. meg sajna miattad és a hozzád hasonlók miatt gondolják úgy a pasik, h mi csak a külsőre megyünk. hát gratu.

2012. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
81%

Sajnálom, hogy közölnöm kell veled, de egy hulladék vagy :D

TE csak 1 lány vagy a több millióból :))) te is csak lyuknak vagy jó ... PÁÁÁ

2012. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
83%
Szóval a múltkor te voltál az az ocsmány kis ribi, a könyvesboltban, aki csak azt nézte, hogy figyelem-e?? :DD
2012. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem, tökéletesen egyetértek veled!

Indítsunk kampányt azért, hogy törvénybe iktassák a ronda srácok megvakíttatását!

Sőt, irtsuk ki őket, úgyis mind1 nekik, mert a ronda embereknek nincs lelkük.

Ne merjék már ezek a félállatok tekintetükkel beszennyezni a mi makulátlanul tiszta, rózsavizet izzadó, felsőbbrendű habtestünket.

Várlak ma este 6-kor a Parlament előtt, hozzál plakátot.

2012. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
95%
22 éves nő vagyok. Még sosem jutott ilyen eszembe, hogy miért néznek meg a, hogy fogalmazzak, nem tulzottan szép férfiak. Basszus, hát veszítesz a szépségedből, ha megnéznek, vagy mi? Lemyegy az értéked? Egyébként lehetsz szép, lehetsz bomba csaj, de egy lelki nyomorék vagy! Nincs jogod elítélni, egy embert ilyen alpári módon, csak mert nem alfahím!!!
2012. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
16%
engem is zavar...!
2012. ápr. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
94%

Kapsz itt rendesen kérdező már hónapok alatt ahogy elnézem! Talán már nem is olvasod a magadfajták nehezen viselik a kritikát, mert értelmileg nincsenek azon a szinten.. De meglehet okosabb vagy mint amilyennek tűnsz és tanultál a sok negatív hozzászólásból. Ha csak az jött át neked, hogy sok szemét hozzászóló... akkor feleslegesen gépelek itt...


Egy biztos nagyon lelketlen és érzéketlen ez a megnyilvánulás. Nem kell viszonozni ha nem tetszik a másik fél, de ő is ember. Ráadásul ha szegény tényleg ronda, akkor egy végtelenül szomorú magányos ember. Szerinted hogy esik neki, hogy a te szemedből is csak a megvetést látja... fiatal vagy még, bízom benne hogy ahogy felnősz úgy változnak majd benned ezek a dolgok, szociálisabban érzékenyebb leszel, együtt érző és nem lenéző.

2012. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
5%
Engem is zavar amikor az ilyen ocsmány férgek csorgatják a nyálukat. -.-
2013. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!