Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon csúnya a párom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya a párom, és nagyon zavar, hogy mások mindig ezzel jönnek. Hogyan reagáljam le a szurkálódásokat?

Figyelt kérdés
Eddig is tudtam, hogy nem egy szépség, de nagyon szeretem, mert jó ember, tisztességes, és nekem tényleg ez a fontos. A kapcsolatunk elején mindenki lapított, de most, hogy egy éve együtt vagyunk, mindenkinek kinyílt a szája, és elég rosszindulatú megjegyzéseket tesznek. Tudom, hogy poén az egész, meg a családom is csak húzza az agyam vele, mert ismerik ők is, és tudják, hogy milyen rendes. Múltkor is volt egy ilyen kis humoros beszólása a nagybátyámnak, és egyszerűen nem tudom, hogy mit mondjak rá. Mondjam, hogy szerintem is csúnya, vagy kezdjem el védeni? Annyira zavar, hogy ezt csinálják, már a barátnőm is elkezdte.:( Hogyan reagáljak rá szerintetek?
2011. okt. 30. 08:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Hát azért te ne adj igazat nekik, mert szereted és közbe azt mondanád a háta mögött, hogy csúnya!?
2011. okt. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
76%
te nem szereted őt
2011. okt. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg hogy:bas*zátok meg én szeretem
2011. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan tény, amivel mindenki tisztában van, ő is. Nem ilyen valakinek tetszik, valakinek nem típus. Szóval elég érdekes lenne, ha azt mondanám rá, hogy szép.
2011. okt. 30. 08:07
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha szeretek valakit nem foglalkozok mások véleményével és ha egyszer oda kerül a sor hogy a srác előtt mondják én biztos megvédem

LESZAROM MÁSOK MIT MONDANAK az a fontos hogy neked jó legyen

2011. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretném, nem zavarna, hogy bántják emiatt, de én majd megőrülök.
2011. okt. 30. 08:08
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

de most mi?? egy csúfságos béka?

sok "nem olyan szép lány" van mégse csúfolják őket

miért olya csúnya??

2011. okt. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Hát nem lány, hanem férfi. Mikor először megláttam, már akkor megfogott benne valami.:) És nagyon bánt ez az egész:(
2011. okt. 30. 08:12
 9/35 anonim ***** válasza:
89%

ja hogy te lány vagy?:D

ne vitatkozz az őt bántókkal


hagyd rájuk


max annyit mondj h "nekem szép" ez diplomatikus válasz

2011. okt. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
37%
Hagyd ott, mert nem szereted! Ha szeretnéd, meg lennél róla győződve, h jóképű. Jobb ha inkább nem hülyíted.
2011. okt. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!