Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, de hogy mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de hogy mondjam el Neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves lány vagyok. Az utcánkban lakik egy srác akit nagyon de nagyon kedveltem, talán több is kialakulhatott volna... de mostmár van barátnője.

Aki az utcánkban lakik srác van egy barátja. Sokat beszélgetünk msn-en személyesen még nem nagyon találkoztunk. Tudom, 13 éves vagyok és még fiatal. De szerelmes vagyok. Hogy mondjam el neki hogy mit érzek iránta, úgy hogy ha találkozunk ne legyen ciki? :S


2011. dec. 4. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
?
2011. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a kérdőjel mit akar ? Xd
2011. dec. 4. 16:01
 3/3 anonim válasza:
Mondd el neki, hogy mit érzel, és ha nem érdekled őt, akkor mondd azt, hogy inkább felejtse el ezt a dolgot. De ha ő is kedvel téged, akkor egyáltalán nem lesz ciki, ha találkoztok.
2013. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!