Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » érdemes -e tenni valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdemes -e tenni valamit?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel régen jártam de nem volt nagy szám a dolog szét is mentünk másik suliban van meg minden. de eszembe jutott és jó lenne vele összejönni mit csinálhatnék vagy hagyjam a francba. Jó lenne összejönni vele de félek hogy már nem is érdeklem.
2011. dec. 4. 19:38
 1/3 anonim válasza:
Ismerős helyzet. Mi is együtt jártunk, aztán szétmentünk, de most már hiányzik. tegnap lepofoztam ő meg belenyomta a sapkáját a fejembe. Szóval értetlenség. Szerintem az ilyen kapcsolatokat nehéz újra felhozni, Én csak reménykedek.<3
2011. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy hogyan reagálna. Ha normális, és még mindig szeret téged, akkor szerintem érdemes vele újra összejönni. Derítsd ki valahogyan.
2011. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ok megpróbálom köszi :)
2011. dec. 4. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!