Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel elég csúnyán szakított a barátja (szóval nagyon kevés rá az esély hogy kibékülnek). És ez a lány már mondhatni az egyik legjobb barátom, de emellett én még kedvelem őt mint lányt és ezért most nagyon furán érzem magam. Nem arról van szó hogy rögtön ráakarok nyomulni egy kanos állat és ezzel megbántani, de nem is arról van szó hogy nem akarom őt. Gyakorlatilag vele szeretném leélni az életem. Ő számomra mindenben tökéletes. Nem csúnya, de nincs is annyira eltúlozva hogy több kilónyi smink van rajta. Nem kényes plusz szerény is. Nem jönnek be neki a beképzelt állatok stb.


Beszélgetni szinte naponta szoktam vele. Iskolában és MSN-en is egyaránt. Sok dolgot szinte csak nekem mondd el aminek nagyon örülök mert így tényleg azt érzem hogy számítok neki és nem néz le mint a többiek.


Szóval igen. Számomra ő a Nagy Ő! Mit tegyek?


2011. szept. 11. 16:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Kor lemaradt: 17/F
2011. szept. 11. 16:02
 2/7 anonim ***** válasza:

verd ki.

egyébként próbálkozni lehet, de nem mindegy mikor is volt ez a csúnya szakítás, mivel a csajoknál általában kicsit lelkizősebben megy a dolog.

2011. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép és jó, hogy te így érzel, de semmi garancia nincs rá, hogy a lány is ezt érzi irántad, főleg egy csúnya szakítás után. Mi még viszonylag szépen szakítottunk az exemmel, de ha rámhajtana most egy pasi, elküldeném. Egyébként ne tegyél ilyen nevetséges kijelentéseket, hogy számodra ő a nagy ő, ezt évek alatt lehet leszűrni valakiről.
2011. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pontosan! Évek alatt. Én 3 éve ismerem.
2011. szept. 11. 17:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg ezt teljesen értem hogy kell egy kis idő hogy ezt feldolgozzák. Én tudok várni éveket is, csak hogy engem megkedveljen ÚGY. Csak mi van akkor ha addigra már más jön nála szóba. Mert ettől nem fogom utálni, engem csak az érdekel hogy jó élete legyen, ha arra gondolok hogy együtt lehetnénk boldogok, az még jobb gondolat.
2011. szept. 11. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt, hogy évek alatt lehet leszűrni, félreértetted: párkapcsolatban, együttélés során lehet ezt leszűrni, ti meg nem ilyen viszonyban vagytok. Egyébként pedig ami a megkedvelést illeti: ha a lány nem érzi rajtad azt a bizonyos pluszt, akkor a fejed tetejére állhatsz, akkor sem fogsz neki ÚGY kelleni. Egyébként gyanítom, hogyha a lány is ugyanígy érezne irántad, már réges-rég együtt lennétek.
2011. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja értem! :\


Hát, amióta ismerem, a barátjával volt mindig. És most hogy nincs vele így lehet hogy van rá egy csöppnyi esély hogy rám is tud jobban figyelni és így hátha megkedvel. Mert eddig tök jól elvoltunk. Beszélgettünk, dumálgattunk, lógtunk, de csak úgy mint két barát. De hallottam olyanról hogy sokszor lesz a barátságból szerelem. Remélem az utóbbi lesz majd jelen esetben. Ha meg nem, hát nem. Ettől nem leszek mérges. Csak jó lenne ha ez lenne.

2011. szept. 11. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!