Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A földön van egy hely ahol az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A földön van egy hely ahol az anális szex tökéletesen bevett dolog mert így szűz marad a lány, és így nyugodt szívvel mehet szüzen férjhez. Ez abszurd kicsit? Vagy teljesen korrekt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 22:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

9. válaszoló szerint teljesen egészséges dolog és nem sérül soha egy tinilány, ha s.ggbe kúrják???

A végbél NEM ARRA VALÓ, nem úgy van kialakítva, hogy befelé nyomakodjon egy idegen test, ráadásul úgy, hogy valaki más akaratának ritmusában tegye. Én gyerekként már egy végbélkúptól is sírtam, mert fájt, hogy nem nyomhatom ki.

Arról nem is beszélve, hogy sokkal nagyobb a sérülés veszélye, az izmok tönkretételének veszélye, a különféle nemi betegségek terjedése és a végbélrák kialakulása.


Amúgy kétlem, hogy ez ELFOGADOTT lenne, és a lánynak az apja azt mondaná, hogy "na lányom nyugodtan feküdj le akárkivel, csak ne a pin.dba, hanem a s.ggedbe rakja be, mert szűznek kell maradnod"


Az arabok szerintem kinyírnák azt a pasit, aki akárhogyan közeledik a lányukhoz! Ismerek pár arabot... nem tolerálják a házasság előtti szexet, és még jobban kiborulnának az anális szextől.


Hol olvastad ezt, Kérdező?

2011. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Csak úgy hallottam, félfüllel.
2011. dec. 5. 16:56
 13/16 anonim ***** válasza:
38%

A 11. egy prőd pi csa! Én is élvezem meg a nőm is.

Az arabok meg a tevét is meg...ják.

2011. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
13: Azt is élveznéd, ha téged dugnának seggbe?
2011. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
37%
Én élvezném ha a 13-ast dugnák seggbe..
2011. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a felfogas hulyeseg. Attol, hogy valakinek megvan a szuzhartyaja, de szanaszet dugtak a segget, nem lesz szuz a szo szoros ertelmeben, hiszen szexualis eletet el. Akinek az a fontos, hogy a szuzhartya erintetlen maradjon es akkor "ertekes" a csaj, az egy idiota. Total mindegy, hogy milyen vallas, vagy kultura.
2011. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!