Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 lány nagyon tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány nagyon tetszik és szeretném meghódítani. Ötleteket szeretnék, mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van 1 lány nagyon tetszik és szeretném meghódítani csak 1 bibi van nem nagyon ismerjük 1 mást csak látásból meg úgy én tudom a nevét és esetleg ő is tudja az én nevem.Na szóval a tervem az hogy valamelyik barátnőjét megkérdem hogy neki van e barátja, stb... (ebben az a trükk hogy mivel a lányok pletykásak tehát ezt legkésőbb másnapra úgy is tudni fogja). Ne mondjátok h ez rossz ötlet , mert ez igen is jó viszont lehet kicsit gyerekes de nem jut jobb az eszembe , a másik meg hogy azt se jó ötlet h odamegyek hozzá és megmondom neki h tetszik , mert mint írtam nem nagyon ismerjük 1 mást és abból csak az lenne h átszalad az agyán amit kérdeztem és még a végén gyorsan elküldene a sunyiba és azt nagyon de nagyon nem szeretném, viszont ha barátnőjét megkérdem akkor ő elmondja neki és elkezd pörögni az agya , tehát rám gondol .Tehát visszatérve a problémára a barátnőjét hogy szakíthatnám el tőle 1 percre hogy kérdezhessek tőle ( ja nem írtam hogy állandóan együtt lógnak).


Esetleg jobb ötletet valaki , mert bármilyen ötlete szivesen várok ha jobb mint ez.


2009. márc. 3. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Alkalmanként biztos előfordul h egyedül van a barátnője a kiszemelt lánynak:) várd meg azt a pillanatot;)

Vagy pedig ha van olyan ismerősöd aki mondjuk osztálytársa attól is megkérdezheted;) vagy ha egyik ismerősöd vkivel jóban van abból az osztályból úgyis lehetséges;)

sok sikert:)

2009. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja azt nwm írtam hogy fősulisok vagyunk és hogy egyébként nincs barátja.
2009. márc. 3. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Fősulis létedre semmi ötleted nincsen?

A találékonyság fontos.. akár szólítsd meg a barátnőjét is hogy ha ő is ottvan, nem kell egyböl belacsapni a lecsóba, lehet hogy megismered és már nem fog tetszeni. fiu haverjai is biztos vannak, azokkal iszonyat könnyen jóba lehetsz és onnantol is könnyü dolgod lehetne. De sose menj oda azzal hogy tetszik neked, akkor el leszel küldve.. Akár intézd el hogy egy buliba kerüljetek.


És az isten szerelmére legyél magabiztos, a félelmet kiszúrják. Ne rinyálj azon hogy jaj most ott van a barátnője el kellene küldeni... mindent meg lehet oldani.

2009. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!