Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni átlagos szürke lányokkal?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok és már kb.3 és fél éve nincs barátnőm sajnos.Ez már elég rossz érzés hogy ennyi ideje nem volt semmilyen párkapcsolatom.Most már lépni szeretnék csak nem tudom hogy hogyan kezdjek neki.Diszkóba nem szeretek járni.

Vannak újabb haverjaim akikkel el tudnék menni szórakozni,csak az a baj hogy hétvégén korán kell felkelnem.Szóval nincs időm rá.Minden napi programom abból áll hogy épületet bontok,tanulok,suliba járok,tanulok és edzek.Ezek a dolgok nekem mind nagyon fontosak.Egyikről sem mondok le.

Olyan egyszerű,szürke,átlagos lányt keresek aki engem szeret és elfogad olyannak amilyen vagyok.Léteznek az ilyen lányok.


2010. jan. 1. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Csak olyan lányt fogsz találni aki nemfog annyira szeretni. Ha nincs időd egy csajra otthagy. Leszs neki jobb pasija 1-2őre!
2010. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már eénézést, de a 'szürke' a legkevésbé sem egy pozitív tulajdonság megnevezése. De egyébként ott, ahol tanulsz, csak fiúk vannak?
2010. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Interneten is tudsz, van jópár beszélgetős oldal.27L
2010. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!