Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyukák a szexisség indoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyukák a szexisség indoka alapján adják a borotvát a kislányuknak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a lányok züme az osztályuk vezérnőstényeitől tájékozódnak mi a trendi.De biztos van pár korán érő lány akiket az anyjuk avat be ebbe. Mit mond neki? Hogy ha nem teszi ezt 10évesen akkor a fiúknak nem fog majd tetszeni??

Vagy csak egyszerűen azt mondja hogy ha nem teszi az akkora igénytelenség mintha nem mosna fogat mert lám minden más lány sima?


2011. dec. 5. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

jaaaj már ne viccelj.

ez hülyeség!!!

honnan szedted ezt a hülyeséget?

2011. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem igen! :D

Sok múlik a szülőkön... nagyon sok...

2011. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a lány kér anyutól, mert látja, hogy ő is borotválja pl. a hónalját.
2011. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Laikusként úgy képzelem, hogy úgy avatja be az anya a lányát a női intim dolgokba, hogy felkelti az érdeklődését a korának megfelelő téma iránt, aztán megbeszélik, hogy mi van a világban, az anya mit csinál, és mit tehet a lány.


A fenti esetben pl. bent van a lány a fürdőben, amíg az anyja hónaljborotvál/gyantázik, tudomisén. Nyilván a gyerek személyiségétől függ, hogy milyen módon lehet megszólítani, és mi érdekli.


A közlés pedig szerintem nem kinyilatkoztatás, hanem a lehetőségek ismertetése, pl.:

"-Lyányom, úgy tapasztalom, hogy a mai világban ciki, ha szőrös a hónaljad, vagy kilóg a szőr a fürdőruhából. A bugyin belül meg mindenkinek más tetszik, van akinek a csupasz, van akinek a természetes, vagy fazonos, nyírt, stb. Ezért a legfontosabb, hogy olyan legyen, hogy te jól érezd magad úgy, ezért rádbízom. Én bárhogy elfogadlak, és bár érdekel, hogy hogyan oldod meg, megértem, ha ezt az intimszférádban intézed. Ha bármi kérdésed van, vagy segítség kell, rám számíthatsz!"

2011. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ilovecortez válasza:
nemá milyen szerencsés! én minden bátorságomat összedve kérdeztem meg és nem engedi meg anyukám!
2012. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ilovecortez

ha már magadtól képbe vagy akkor minek ehhez engedély?anyád olyan hiú hogy így akarja megakadályozni hogy jobban nézzél ki mint ő?

én a kérdésben azt gondoltam hogy azoknak nehéz akik még nincsenek képben az ilyen társadalmi elvárásokkal,de hogy tisztában legyen és akadályozzák ebben az durva..

de mégegyszer:minek engedély? szemrevételez anyád pucéran vagy nem kapsz zsebpénzt hogy magad vedd?

2012. okt. 10. 21:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!