Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lenne konkrétan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne konkrétan rákérdezni egy fiútól hogy akar-e valamit?

Figyelt kérdés

Beszélgetünk,beszélgetünk de néha mintha kicsit közömbös lenne aztán újra érdeklődik...én nem bírom ezt és várni se akarok rá egy örök életig...vannak más kiszemelteim is.

Nem akarok tré lenni hogy kérdőre vonom ezzel kapcsolatban,de kiba.szottul idegesít már...

18/L


2011. dec. 5. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te érzed gáznak, mert senki sem teszi meg könnyen ezt a lépést. De jobb, ha veszed a bátorságot és tisztában leszel azzal, hogy mit akar tőled. Tedd, ahogy gondolod. :)
2011. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá bátran :DD lehet h Ő is arra vár vagy azon gondolkodik, hogy Te szeretnél e Tőle valamit ;DD
2011. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem tudom, én kifejezetten élvezem a játszadozást előtte. de ha téged ez kiba.szottul idegesít (nem tudom az milyen lehet) kérdezz rá. bár én biztos nem tenném, így elveszik az egész varázsa :)

L/17

2011. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok .. ha őt zavarja akkor eleve nincs varázs :D tehát inkább kérdezzen rá és ne idegeskedjen:)
2011. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, nagyon átérzem a helyzetedet, mert dettó ugyanebben vagyok benne! Én azt mondom, t ü r e l e m! Egyszer csináltam olyat, hogy léptem, mert nem tudtam várni, a helyzet ugyanez volt, mint most Neked, és nekem. Nem jól tettem. Akármi is van, én nem fogok kezdeményezni, ha szó szerint beledöglök sem! Te viszont cselekedj úgy, ahogy szerinted a Te helyzetedben helyes!
2011. dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát inkább őszintén mondja meg hogy nem akar semmit. Felesleges húzni az időt...:D
2011. dec. 5. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
5. vagyok: annyit még hozzátennék, hogy ne hidd, hogy könnyebb a helyzetem, és ezért beszélek neked így. Szabályosan szenvedek, de az eredményt látva hidd el, nem fog már érdekelni, hogy szenvedned kellett. Ha tetszel neki, úgyis lépni fog, de lehet, hogy erre kicsit várnod kell majd, de megéri.
2011. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Qurvára nem tré ha rákérdezel!!! Legalább látja h értelmes egyenes nő vagy és nem balettozva hányod a rizsát!
2011. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!