Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szinte (? ) lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szinte (? ) lehetetlen az "normálistól" eltérö szexhez (BDSM) normális parnert találni?

Figyelt kérdés

Nincs képzavar a kérdésben, attól hogy valaki a sexben az átlag számára furcsa (pervi) dolgokhoz vonzódik még lehet teljesen normális az élet minden más területén.

Miért csak a férfiak mernek hasonló témában ismerkedni ?

Van e valakinek ilyen helyzetben személyes pozitiv tapasztalata ?

Illetve tud -e valaki tanácsot adni ismerkedésben ?

A BDSM közösségi oldalak, társkeresöoldalak egy részét ismerem vagy fizetös szolgáltotások at hirdetnek, vagy 99°%ban pasik, és párok szerepelnek rajtuk .

Ha van olyan lány, akinek megfordult már ilyesmi a fejében, de mégsem ismerkedett, és miért nem ?


2011. dec. 6. 01:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mint elég sok tapasztalattal rendelkező ember, megpróbálok értelmesen válaszolni a kérdéseidre:

1. Nem csak a férfiak mernek ismerkedni ilyen témában, csak a férfiak nagyobb százaléka szereti az extrémebb, szokásostól eltérő dolgokat szexben, mint a nőknek. Illetve ez önmagában nem igaz, mert a nők nagy része is szereti, csak ez kimerül a vadabb sexben náluk, nem mernek továbblépni onnan.

2. Tudok tanácsot adni, pl írj nekem :P Egyébként pedig tanácsot annyit tudok adni, hogy sok beszélgetés, ismerkedés, később személyes találkozó olyan helyen, ahol emberek is vannak, ott is sok beszélgetés, aztán ha minden stimmel, és mindent megbeszéltetek (fontos a határok egyeztetése is még játék előtt), akkor lehet tovább lépni a tettek mezejére. Ezen kívül van pár szabály, amit érdemes betartani, de ezt talán privátban beszéljük meg, ha érdekel ,akkor írj egy levelet, igyekszem válaszolni.

3. Vannak kevésbé ismert, és kevésbé profitorientált közösségi oldalak is, de ezek nagy része (pont azért, hogy ne reggeljen be sok kíváncsiskodó) meghívásos alapon működik. Tényleg 99%-ban pasik szerepelnek a legtöbb oldalon, de ez neked (ha nőből vagy) csak előny... nem?

4. erre nem tudok válaszolni ,pasiból vagyok :) De úgy vélem (ahogy már fenn is leírtam) szereti a vadabb szexet, és ennyi nekik elég. Nem mernek tovább lépni, mert félnek a saját vágyaiktól. Pedig 1X mindent ki kell próbálni ami az ember fantáziáját mozgatja, mert különben úgy fogja érezni, hogy kimaradt valami az életéből. Én 16-17éves korom óta űzöm több-kevesebb kihagyással a dolgokat, és úgy gondolom ,hogy ettől még teljesen normális ember vagyok. Nem vagyok sem aberrált, nincsenek semmilyen túl extrém fantáziáim, csak és kizárólag a hétköznapitól eltérő vágyaim élem ki valakivel, akinek szintén ugyan ilyen érdeklődési köre van. Ettől félni szerintem hülyeség.

No, remélem elég kimerítő volt a válasz, ha van kedved, írj és beszélgethetünk.


25/F

2011. dec. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg pozitív tapasztalatom van :-P És megvannak a fórumok, ahol normálisan lehet ismerkedni ilyen témában.

Egyébként meg az ilyen téren legextrémebb kalandom egy teljesen hétköznapinak induló kapcsolatomból lett. Soha nem lehet tudni a másik emberben mi lakozik. Sőt valahol a legtöbben vágynak (férfi és nő is) extrém dolgokra, csak nem vallják be maguknak sem. Szerencsés amikor két ember ezt fel tudja fedni egymás előtt.


37/F

2011. dec. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!