Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyek féltékennyé egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyek féltékennyé egy pasit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki sajnos szórakozik velem. Játssza a hol kellek neki, hol nem játékot. Tudja, hogy nekem tetszik, nagyon biztos magában felőlem...

Szeretnék ráijeszteni. Féltékennyé tenni. Hogy tisztában legyen vele, hogy ha tovább folytatja így, akkor elveszíthet. Mert úgy érzem, azért csinálja ezt velem, mert biztos benne, hogy bármikor megkaphatna engem. Létszi segítsetek. Nem vagyok az a pasifaló.


2011. dec. 6. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

vagy csak szórakozik veled és semmit se jelent.

egyébként szoppd le az apját, az eléggé megdöbbenti majd:D

2011. dec. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sosem értettem. Az emberek miért foglalkoznak ilyen baromságokkal? Ha szórakozik veled sz@rd le és lépj tovább. Ha kellesz neki utána majd elkezd könyörögni, ha nem, akkor meg feleslegesen vesztegeted alapból az idődet.

Nem atomfizika.

2011. dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Telepítsd a gépére a Skyrimet, és jelszavazd le a a Directory Foldert :)
2011. dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
I LOL'd, the I took an arrow in the knee.
2011. dec. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az irányít, akinek kevésbé fontos.

Ezt jól jegyezd meg. :)

2011. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egy próbát akkor is szeretnék tenni, lehet fölösleges, de legalább megpróbáltam akkor.
2011. dec. 6. 09:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Szedj fel olyan pasit akinek tetszel.(ha van olyan) és még annak a srácnak is jó te meg féltékkennyé teszed a szereled, vagyis neked is jó. de a "színészsrácot" azt avasd be!
2011. dec. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nézd, abból, amit leírtáál, az derült ki nekem, h tényleg eléggé tetszik neked ez a pasi. akkor ezt vagy te magad mondtad neki, vagy annyira egyértelmű jeleket küldesz felé, te kezdeményezel folyton nála, stb...

ha ez a gyerek tényleg ennyire biztos magában, akkor én a helyedben biztosan kicsit elbizonytalanítanám. most egy ideig ne foglalkozz vele, hanyagold. nagyon ne akard túlzásba vinni ezt a féltékennyé akarom tenni játékot, mert visszaüthet, de ha van jó fiúbarátod, akkor vele párszor találkozhatnál, akár csináljatok közös képeket is, ne vidd persze túlzásba, de ne tudja, h most akkor ez a fiú szimplán barát, vagy több... és lehetsz egy kicsit flegma is persze, olyan "nekem mindegy" alapon. gondolj rá úgy, mintha egy haver lenne és akkor leegyszerűsíted a kérdést. ha fontos vagy neki és igazán érdekled, valamit csak lépni fog.

2011. dec. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen nagyon tetszik nekem. :S és csak annyira akarom féltékennyé tenni, h felkeltsem benne a "de ez a lány nekem kell" érzést, ha benne van, ha nincs akkor úgyis mindegy. de legalább akkor tudom :) köszi
2011. dec. 6. 11:47
 10/10 anonim ***** válasza:
na, akkor mondom, h ezt csináld. azért persze nem teheted ezt minden alkalommal, amikor hanyagol, de ha már sikerült felkeltened annyira az érdeklődését, h komolyan vegyen téged, akkor tisztázhatod is vele akár, h nem szokásod játszadozni a fiúkkal, úgyhogy ha húzza az agyad, nem érdekel téged, találsz jobbat nála. érezze, h nem ő az egyedüli, akit megkaphatsz, szálljon le a magas lóról.
2011. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!