Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik pasit válasszam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit válasszam? Részletek lent.

Figyelt kérdés

1.Az exem, aki ellett biztonságban éreztem magam, ám nem szerettem szerelemmel, de talán még így is működhetne a dolog, és ki tudja, talán mégis bele is szerethetnék. A kifogásom ellene, hogy nem az esetem, de nagyon nem. Akármilyen fura, de elég jóképű, és mégsem tetszik. Nincs meg a vonzalom.

2.Nemrég ismertem meg, a kerektere magával ragadott, de (még) nem tudok benne megbízni, tehát mellette tűkön ülök. Voltak kapcsolatai előttem, és nem mindig tűnik őszintének, de lehet, hogy csak a képzeletem játszik velem, és a bolhából csinálok elefántot.


2011. dec. 5. 20:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Az utóbb azt mondta, hogy tetszem neki, hogy örül, hogy megismerhetett. De még mindig félek a helyezettől-mi van, ha csak szórakozik velem?
2011. dec. 5. 20:50
 2/4 anonim ***** válasza:
3. Válassz engem! ;)
2011. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj, ez a kettő is sok(k) nekem, nem, hogy egy harmadik is :D
2011. dec. 5. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
1 héttel ezelőtt kb. nekem is ilyen gondjaim voltak, s mikor eldöntöttem, melyik kell, a pasi visszament a volt nőjéhez,akit nem is szeret, csak nem akarja egyedül hagyni karácsonyra, az én szivem meg összetört. Nah most ebből az a tanulság, h ne dönts elhamarkodottan. Ha kell legyél egy kis időt szabad, élvezd az életet és mérlegeld azt,h biztos ez a két fiú közül kell választanod? Nem lehetséges,h csak tartozni akarsz valakihez bármi áron? Én inkább (főleg ezek után) megvárnám mig jönne egy harmadik,akivel kölcsönösen szeretjük egymást és megbizunk egymásba. Tudom,h nem könnyű, de tényleg ez lenne a legjobb megoldás, nah, de a te életed,te érzed,h mi is lenne a legjobb neked.
2011. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!