Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Digitális képkeret a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Digitális képkeret a barátnőmnek ajándékba?

Figyelt kérdés

Karácsonyra gondoltam, itt egyik fórumozó adta az ötletet.

Aztmondta olyan szeretne amiről mindig eszébe jutok...teleraknám közös képekkel, és áramról működőt vennék, hogy ne kelljen elemmel sz*rakodni.

ékszereket nem hordja, bár aztmondta ha tőlem kapna valamit hordaná, de nemtom... gyűrűt nembiztos hogy akarok mert félreértené...fülbevalo játszik még de azmeg van neki...és azokat is sokszor elfelejti berakni....

plüss figurát nemakarok, van neki istentudja mennyi már, msot csakhogybeálljak a plüsfigurátvevő srácok sorába nemhiányzik.

egyenlőre ez az ötlet.

csajok szerintetek ez jó ajándék?! öeülnétek egy iylennek?!

vagy tippek ötletek akármi másra ha ez gáz...


2011. dec. 6. 12:18
 1/7 A kérdező kommentje:
karkötö, bokalánc, nyaklánc ami kimaradt, de bokalánca van, meg az miylen ajándék lenne már, nyakláncot még soseláttam rajta, nemhiszem hogy hordana, esetleg karkötö..de abbo megint olyat kiválasztani ami tetszene neki (me ugye meglepi lesz nem vele veszem), meg azé ne is 10 ezer legyen...:( ráadásula csuklóméretét se tudom..XD
2011. dec. 6. 12:21
 2/7 anonim ***** válasza:
én személy szerint nem annyira örülnék neki.
2011. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet tényleg nemtúl eredeti...nemtudom..:(
2011. dec. 6. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:

igazából akármit adsz neki, te fogsz róla eszébe jutni...mégha nem is személyes akkor is. nem örülne jobban ha pl vacsorát főznél neki, közös fürdő, masszázs, kényeztetés...? sokkal jobban ki lehet fejezni a szeretetet, mintha megveszel valamit a boltban. én legalábbis ilyennek jobban örülnék:) főző tudás se nagyon szükséges, akkor is elolvadnék:):D

de ha nem ilyen típus, akkor olyan dolgot vegyél neki szerintem, amire épp szüksége van, hasznát tudja venni...

2011. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?
2011. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én 18 vagyok, barátnőm 17


fél éve vagyunk együtt

2011. dec. 6. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:
No, akkor épp itt az ideje, hogy megtanulj helyesen írni!
2013. dec. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!