Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Később próbáljak ki valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később próbáljak ki valami tömegnövelőt hogy bejöjjek a lányoknak? Van-e valami tömegnövelő ami később nem káros vagy nem nagy mértékben káros melyiknek mi a mellékhatása? (azért ebbe a témába írtam mert elsősorban szexelni szeretnék)

Figyelt kérdés
ektomorf testalkatom van tehát magas vékony kicsit csontots kevés izommal rendelkező srác vagyok, és az ilyenek nagyon lassan izmosodnak...
2011. dec. 6. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bedobhatsz egy Jumbot vagy Brutal Gainert.
2011. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Dobd be nyugodtan. Aki tolja úgyis azt fogja neked is mondani,hogy told,mert ő is csinálja...


Én is úgy voltam vele,hogy piacon van,be van vizsgálva,semmi bajom nem lehet belőle...nyomtam ahogy kell.

Aztán amikor 18 évesen nem állt fel a barátnőmre, és hetente olyan vesegörcs jött rám,hogy ordítottam a fájdalomtól és kapartam a falat,akkor rájöttem,hogy valami nem oké,elmentem kivizsgáltatni magam.


Doki közölte,hogy olyan mennyiségű fehérjét vittem be,hogy nem bírja a szervezetem feldolgozni, és szétfog menni a vesém ha folytatom...


Szerintem gondold át a dolgot,edzél inkább fél évvel többet ugyanazért az eredményért,de utána ne ess össze és ne legyen semmi bajod.Van ismerősöm aki full naturba 170el nyom fekve...bármi elérhető akarat kérdése.

2011. dec. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Edzeni kéne sokat anélkül a tömegnövelő sem ér semmit. Amúgy vannak olyanok amik nem károsak, pl. biotechben kérdezz utána
2011. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is ektomorf vagyok, de számunkra van külön edzési mód. Ezt használd, és hanyagold a sok szar tömegnövelőt. Eleinte én is használtam, de nem volt valami jó, sokszor rosszul is lettem és túl drága, főleg a Jumbo. Én azt mondom hogy inkább elsősorban hasra és mellre gyúrj rá, azok ha jók, akkor ektomorfként is nagyon vonzó tudsz lenni. Persze, nagyon sokat számít a többi tényező is, főleg szexkapcsolathoz (elsősorban a fejforma, az arcod). Ha jóképű vagy, akkor lehetsz 50 kiló is, akkor is lesz bőven jelentkező. Ha viszont nem vagy jóképű (átlag alsó fele, illetve átlag alatti), akkor lehetsz akármilyen izmos, lesznek akik visszautasítanak. TAPASZTALATBÓL mondom. Nem vagyok izompacsirta, de viszonylag jól nézek ki arcra. És elég sok... jelentkező akad egy-egy jó kis éjszakára. De én nem élek ezekkel (van barátnőm). Azonban egyik ismerősöm, kigyúrt állat, nagyon jó a teste, de nagyon nem helyes, nem jóképű, és szinte könyörögnie kell egy-egy alkalomért.
2011. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ez most lehet úgy fog hangzani mintha egy nagyképű beatbeach b*zi mondaná de én nagyon helyes vagyok a közelemben élő nőlények szerint
2011. dec. 6. 15:33
 6/11 anonim ***** válasza:
rossz a kategória! ezen felül hülyeségeket írsz, szóval olvasgasd a sport, mozgás kategória --> egyéb sportok részlegét ahol vannak "testépítős" kérdések
2011. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de multkor is írtam oda meg azelőtt és alig válaszolnak énis sajnálom de szinte már majdnem minden kérdést ide kell írni mert ez a legfelkapottabb téma mostanában...
2011. dec. 6. 16:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy milyen a testalkatod, mert rengeteg nyeszlett srácnak van nője, tehát ha felpumpálod magad undorító, mesterséges izmokkal, attól még nem lesz automatikusan csajod, sőt csak ártasz magadnak.

Kihullik a hajad, impotens leszel és a nefrón fogsz kikötni. De aki ilyen hülye, az meg is érdemli.

2011. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen éppen ezért tettem ki a kérdést a válaszokból ítélve arar a döntésre jutottam hogy hagyom a cuccokat és kipróbálok inkább valami edzéstervet ektomorf testalkatúaknak az a válasz volt a leghasznosabb :))
2011. dec. 6. 17:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással sosem leszel izmos!
2011. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!