Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan tömegnövelő/fehérje...

Van olyan tömegnövelő/fehérje ami nem káros?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nincs benne aspartam, se acesulfame-K.

Nézegettem énis de nemnagyon találtam, ha nincs az egyik, akkor a másik van benne. ha tudtok ilyenről segítsetek lécci fontos lenne.


2011. szept. 12. 22:33
1 2
 1/19 Offthewall ***** válasza:
Pl. Scitec Volumass Pro, Jumbo Pro, 100 Whey Protein Pro, Peak-nek jó néhány terméke, meg az amerikai cuccok általában pl. BSN. de az aszpartámról már rég megdőlt, hogy bármi káros hatása lenne... Kb 500x annyit ennél meg édesítőkből amennyit lehetséges, akkor lehetne valami problémád. Ezeknek az édesítő tartalma kb a megengedett/ajánlott napi beviteli érték 1-2 ezreléke... És még azokat az értékeket is csak ráhagyással állapítják meg a szakik, hogy akkor most pl. 500 grammot lehet 1 nap bevinni károsodás nélkül, mert többet nem lenne értelme letesztelni, nem bevihető... Amúgy írd be a googlebe, hogy aszpartám mítosz, vagy a body.builder.hu-ra, hogy aszpartám, és kiokosodsz :D Az aceszulfámról meg soha nem is hallottam, hogy gondot okozott volna. Nyugi, az ilyen dolgokat betiltják a francba, amik a sporthoz kötődnek. Sőt kb. mindent aminek van mellékhatása, ha csak nincsenek hihetetlen eladásai pl. NeoCitran sajna. Sőt a shop.builder.hu-n van olyan termékszűrű is asszem, ami az aszpartám menteseket dobja csak ki.
2011. szept. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Offthewall ***** válasza:
100%
De a levegőben sajnos több gedva van mint 1 jó kis shakben, nyugi! Kivéve ha a Mátrában laksz 1 dombon, és biogazdaságot üzemeltetsz 1 erdő közepén :DDD
2011. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
egyik sem káros. az aszpartám pl egy sima édesítő, kb annyira káros mint egy canderel..
2011. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
akkor egyetek jó sokat belőlük.
2011. szept. 12. 23:09
 5/19 A kérdező kommentje:

biztos nem káros?

[link]

nyilván nem kitaláció, és még 123 oldalt linkelhetnék.

2011. szept. 12. 23:12
 6/19 Offthewall ***** válasza:
Nézd ez 1 elég fogyatékos oldal semmi köze az orvostudományhoz. Hogyha 2011-es cikket fogsz 1 neves dietetikustól, gasztroenterológustól, belgyógyásztól, egyetemi professzortól, élelmiszermérnöktől, sportorvostól, akárkitől mutatni nekem hiteles orvosi oldalon, akkor elfogadom az álláspontod.(nem olyanon ahol 1 helyen van ilyen csingcsicsajkarma, meg egy az isten, stb keresztény és nacionalista dolgok az ilyen pogány meg orientalista cuccokkal, és egyáltalán nem orvosi, vagy testépítő jellegű oldal...) De nem fogsz találni! Egyébként olyan totális hülyeségeket ír, hogy a fenil-analin mérgező, és halálos, közben meg igencsak hasznos a szervezetnek elvégre is ez 1 aminósav, amiknek a pótlására lettek kitalálva ezek a kiegek... Amúgy annyira talpraesetten oktatsz ki amiért válaszoltam a kérdésedre, akkor had kérdezzem meg miért nem lehet a google-be beírni, hogy aszpartám mentes fehérje, tömegnövelő?
2011. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Offthewall ***** válasza:
Az interneten én már olyat is olvastam, hogy az átlagosnál nagyobb dózisú vitamin rákot okoz, a fingba fa van, mert meg lehet gyújtani, az alkohol és a dohányzás fogyókúrás eszköz, a fehérje fogyasztástól összemegy a libidó, és sok hasonló dolgot. Hogy most ez romásan van megfogalmazva, vagy áltudományosan, nekem annyira mindegy. Te mondasz A-t, én B-t, innentől majd a történelem megmondja kinek lesz igaza. Annyit segítek: Van mondjuk 1 adag fehérjében max. 5 gramm aszpartám, de inkább 1-2. Na most az USA-ban ahol már a levegővételre is irányadó értékek vannak kitalálva, 3750 gramm a maximális ajánlott aszpartám bevitel!!! Ami kb. 21 üveg kóla és hasonló üditőből vihető be. De biztos az USA-ban mint a világ még mindig egyik legfejlettebb országában ehhez kevésbé értenek, mint a kincsesláda spirituális oldalon...
2011. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
jó haggyuk, igen, van aszpartám mentes fehérje, de abba meg aceszulfám K van. ami nem jobb mint az aszpartám. olyanra lennék kiváncsi amibe egyik sincs.
2011. szept. 13. 08:54
 9/19 anonim ***** válasza:
ha ien finnyás vagy, egyél csak húst... ja, abba meg tápszer van...
2011. szept. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok finnyás, csak nekem többet ér az egészségem, és tudatosan nem akarom károsítani
2011. szept. 13. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!