Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Vagytok úgy hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Vagytok úgy hogy egy csajhoz azért nem mentek oda, kezdeményeztek mert túl jónak, szépnek találjátok?

Figyelt kérdés
sokszor fordul ez elő veletek ha igen és így felvetődik a másik "probléma" hogy aki csinosabb, szebb az inkább hátrány párkeresés szempontjából mint előny, mert bátortalanabbak vele a férfiak?
2011. dec. 6. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sokszor előfordul.
2011. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Régebben voltam én is így ,aztán megtanultam,hogy a szép lányok,Nők is esendőek, tele vannak aggodalommal,aki nagyon magabiztosnak látszik az is .

Persze vannak kivételek aki tényleg gyönyörű és tudatában van ,használja is a kisugárzását ,ráadásul művelt.

De semmiképp nem hátrány,egy normális ,érett partner ezt értékeli, mintsem negatívumként éli meg.

Szerintem a lényeg a természetesség és az őszinteség .

2011. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Bocsi, lány vagyok. Nekem többször mondták már ezt, hogy emiatt nem mertek kezdeményezni, de szerintem nagy része hazudott. :D Persze, mondjuk, ha fordítva belegondolok, pl én sem merek mégcsak messziről flörtölni sem egy nagyon jó pasival, az ember nem érzi magát elég jónak hozzá... :) Ráadásul azt is észrevettem a legutóbbi bulik alkalmából, hogy a kevésbé szép barátnőmhöz több pasi ment oda táncolni, mint hozzám, pedig nem nagy szám külsőre a barátnőm, többen is tettek már megjegyzést a közös képeinkre, hogy szebb vagyok nála, szóval furcsa...

De nem hinném, hogy egy szebb lánynak hátránya lenne, csak súlycsoportbéli pasit kell keresni. :)

2011. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én azért nem megyek sokszor oda, mert túl jó pasinak tartom magam és nem érdemlik meg, hogy lealacsonyodjak hozzájuk.
2011. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen van olyan mert az ilyen lányok nagyon sokra tartják magukat és néhe lekezelőek,de vannak kivételek persze..Te olyan lennél??
2011. dec. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha nincs csajom ak igen de am nem.
2011. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!