Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buta kérdés, de mit tegyek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta kérdés, de mit tegyek ha élőben is kell beszélgetni egy fiúval?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nincs sok ismerősöm. Sőt, alig van. Nem tudok igazán beszélgetni.

Viszont most adott egy fiú, akivel msn-en szoktam társalogni.

Mi lesz, ha mondjuk felhív? A családomon kívül még senkivel sem beszélgettem. És megtörténhet, hogy találkozunk személyesen.


Mit mondjak? Hogyan? Nagyon félek. Mi lesz, ha személyesen nem nyújtok olyan jó társaságot? Azért msn-en könnyebb beszélgetni. Szerintem egyébként unalmas vagyok. :(



Kérlek titeket, normális válaszokat! Ne jöjjetek azzal, hogy "A mai fiatalok személyesen nem is beszélgetnek..."



Köszi!

14/L


2011. dec. 6. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen témáról mesélj neki magadról ha érdekled vagy arról hogy milyen napod volt kérdezd meg tőle amire kíváncsi vagy vele kapcsolatban és ez csak pár példa.
2011. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat olvasol, akkor azzal csiszolod az elméd és a kommunikációs képességeidet is és semmiképpen sem leszel unalmas beszélgetőpartner.
2011. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 problem?:D ***** válasza:
62%
A mai fiatalok személyesen nem is beszélgetnek...
2011. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az a helyzet, hogy én ilyenkor elnémulok. Volt rá egyszer lehetőség, hogy beszéljek egy fiúval. De csak hebegtem-habogtam. Valamiért nem megy. Nem vagyok hozzászokva. Elpirulok és a földet bámulom. :(

2011. dec. 6. 20:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess.
2011. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az amúgy, hogy a családodon kívül még senkivel nem beszélgettél? Suliba csak jársz tán...


Amúgy próbálj meg nem izgulni rajta. Mond hogy örülsz, hogy felhívott, vagy ha taliztok, akkor hogy jó őt személyesen is megismerni.

Aztán próbálj felhozni valami tök természetes témát, és próbálj nem nagyon rágörcsölni. :)

2011. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Iskolába járok, de egyetlen egy lánnyal beszélgetek, a legjobb barátnőmmel. De ő más! Már olyan régóta barátok vagyunk, hogy egy vajaskenyérről is eltudunk beszélgetni. Mellette nem izgulok.

A többi iskolatársammal nem igazán beszélek. Egy-két szót. Pl.:

-Volt házi?

-Szerintem nem.


Tehát ennyi. :(

2011. dec. 6. 20:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Apránként próbálkozz hosszabb beszélgetéseket kezdeményezni.
2011. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha akarod én beszélgetek veled párszor gyakorlásból, csak add meg a számodat. :) Amúgy ne legyél ideges, fölösleges! :)
2011. dec. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!