Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok fiú szalad" utánam, de járás senkivel sem lesz?

Figyelt kérdés

Lehetne,de valahogy soha sem úgy alakul. Akivel én akarnék az nem akarna velem,vagy forditva..

nem mondható az,hogy mert könnyen kapható vagyok,nem fekszem le senkivel közülük,hogy csak egy estére keljek! Nincs járás,nincs sex.

Fiúk miért akartok egy lánytól aki szép,és okos csak egy két estét?



2011. dec. 6. 23:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Túl gyorsan szaladsz, nem bírják a tempót, ha mindig futsz, így nem tudtok járni. Lassíts egy kicsit!
2011. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Talán, túl magasra helyezed a mércét azért.
2011. dec. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy ez a baj.. Már más fiú i smondta nekem azt,hogy túlságosan meg kell nekem felelni.. De miért baj ez?! Nem adom magam akárkinek.
2011. dec. 6. 23:12
 4/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyébként, kb. merre laksz?
2011. dec. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

sose add oda magad akárkinek! válogass, ha tényleg olyan szép, okos és szép vagy!

azért kíváncsi lennék rá, hogy nézel ki. láthatlak? :) 26F

2011. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert amikor megismernek, rájönnek, hogy egoista vagy. "SZép..okos..." Jesszus, van önbizalmad, és még csodálkozol. =D =D =D
2011. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mert jól nézel ki, de mikor megismernek, kiderül, hogy retardált vagy.
2011. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Van magabiztosságom,és ettől sokan megiednek..

De ez van tisztában vagyok vele,hogy sokan akarnának lenni velem,de nem mer mindenki közeledni.


Volt már olyan aki azt mondta nekem,hogy:

"Soha nem gondoltam volna,hogy valaha szóba állsz velem,nem hogy velem is legyél."

2011. dec. 6. 23:34
 9/17 anonim ***** válasza:
ez velem is megtörtént...h elkezdtem vele beszélgetni és ugyanez volt a vége,kedves kérdező...
2011. dec. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem értem a fiúkat..

Ha tetszem neki,örülnek,hogy velem lehetnek,akkor miért csak egy ideig érdeklődnek meg elvagyunk,aztán meg semmi.. semmi komoly.


Pedig már kellene egy rendes kapcsolat,nem csak kalandok.

2011. dec. 6. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!