Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány belém volt esve 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány belém volt esve 2 hónapig, végül megadtam neki az esélyt, és nemet mondott. Viszont van némi folytatása a sztorinak, szerintetek megszerezhetem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos, a lány (15) több mint 2 hónapig oda volt értem, teljes mértékben belém volt zúgva, miközben nekem (még akkor) nem megoldott szerelmi problémáim voltak, és nem tudtam hogy cselekedjek az üggyel. Végül amikor újra tisztán láttam, rájöttem hogy ő is nagyon bejön nekem is, gondoltam nincs is mit veszteni, bejövök neki, egyszerűen csak megmondom hogy bejön. A válasz az volt rá hogy "Hát, az kicsit jó :P de én nem akarok semmit már, túl késő, csak barátok leszünk, blabla..." Mielőtt megtudta hogy bejön ő is nekem, minden nap rengeteget beszélgettünk meg sokszor találkoztunk kettesben beszélgetni...Mostmár sokkal rosszabb a kapcsolatunk, nagyon sokszor én írok rá elsőnek...

Utolsó hétvégén házibulin volt a lány is, meg én is..(Volt benne egy kis pia) Egyszer csak csörög a telóm, felveszem...beszélgettünk egy 20 percet milyen a buli, stb általánossakat..aztán leraktam, mert kerestek. 5 percre rá jön tőle egy sms "Hiányzol xD"..Azután ahogy haza értünk, végig írkáltuk az éjszakát...Ez előtt pár nappal panaszkodott ő is hogy mennyivel jobb volt a kapcsolatunk régen, milyen sokat beszélgettünk, Meg hogy azért nem ír mert azt hiszi unalmas nekem..


2 kérdés:

a)Van még esélyem nálla?

b)Szerintetek mit tegyek, hogy megszerezzem?


2011. dec. 7. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehetett annyira rettenetesen belédzúgva..
2011. dec. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De tudom hogy igen mert sokszor könyörgött hogy legyen valami köztünk 2 hónapon keresztül...
2011. dec. 7. 00:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Srác, szerintem semmit nem kell tenned csak folyni az árral. Felhívod alkalmankét, ő is felfog. Elmentek együtt bulizni, a pia majd összekovácsol. Csak ne legyél ellenszenves vele és szerintem simán összejöttök. A csaj csak próbálja húzni az agyad. 2 hónapig nyaggatott, most hogy belementél, hátrál. Ne add fel, mert ő azt akarja, hogy küzdj érte.

Bár még nagyon fiatal, az sem kizárható, hogy valami gyerekes szemed szemért elv alapján vissza akar vágni neked. Hogy most te vergődj.

Fene tudja. Ha kell a csaj ne hátrálj, ennyi.


21F

2011. dec. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi szépen :)
2011. dec. 7. 01:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel a "pia majd összekovácsol" mondaton kívül. Hát ne a pia kovácsoljon össze benneteket, hanem a valódi vonzalom és érdeklődés. Amúgy meg nem tudok, csak nekem nem tűnt fel, h rosszul áll a szénád? :D


22/F

2011. dec. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Amúgy meg nem tudoM
2011. dec. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

02:09:

15 éves a lány... Nincs az a matematikai egyenlet, ami képes lenne levezetni, mi járhat a fejében.

De jobb is ha nem akarjuk tudni... :D


21F

2011. dec. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!